“Çizgilerin Gözü İle Karaman” Sergisi Büyük İlgi Görüyor

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Kara kalem kursiyerlerinin çalışmaları Belediye Taş Binasında sergilendi.

banner491
“Çizgilerin Gözü İle Karaman” Sergisi Büyük İlgi Görüyor
banner567
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Karakalem kursiyerlerinin yapmış olduğu “Çizgilerin Gözü İle Karaman” adlı karakalem çalışmaları, Karaman Halk Eğitim Müdürlüğü’nün de katkılarıyla Belediye Taş Binası’nda vatandaşla buluştu.

Katılım ve ilginin yoğun olduğu serginin açılışına, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İl Defterdarı İhsan Mintaş, Şube Müdürü Vedat Akyar, İl Müftüsü Nuri Değirmenci, daire müdürleri, gençlik liderleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Serginin öğrenci ve vatandaştan yoğun ilgi gördüğünü belirten Spor İl Müdürü Kısacık,“ Genç yeteneklerimizin böylesine güzel çalışmalarını yerinde görmek ve bizleri mutlu etmiştir. Karakalem sergisi Gençlik Merkezimizin yaptığı güzel çalışmalardan biri.Gençlerimizin emeklerini halkımızın beğenisine sunarak güzel bir olaya daha imza attık.Gençlerin içinde olduğu bütün projeleri destekliyoruz” şeklinde konuştu.

“Çizgilerin Gözü İle Karaman” adlı sergi Karaman Taş Binasında 08 Mart 2015 tarihine kadar vatandaşla buluşmaya devam edecek.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 13:42
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner553

banner535

banner546