banner464

Cüneyt Sina ve Merve'yi sevenleri yalnız bırakmadı

Karaman Valisi Sayın Murat Koca’nın büyük oğlu Cüneyt Sina dünya evine girdi

Cüneyt Sina ve Merve'yi sevenleri yalnız bırakmadı

Karaman Valisi Sayın Murat Koca’nın büyük oğlu Cüneyt Sina dünya evine girdi

20 Ekim 2014 Pazartesi 01:24
2056 Okunma
Cüneyt Sina ve Merve'yi sevenleri yalnız bırakmadı
Karaman Valisi Sayın Murat Koca ve hanımfendi Vildan Koca çiftinin büyük oğlu Cüneyt Sina ile İbrahim Sözbilir ve Fatma Sözbilir çiftinin kızları Merve, 19 Ekim Pazar günü Ankara TCDD Gar Kule Restourant’ta düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi.

19 Ekim 2014 Pazar günü Ankara Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Gar Kule Restaurant’ta düzenlenen nikâh törenine; Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Sayın Lütfi Elvan, eski Milli Eğitim Bakanı İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, Karaman Milletvekili Av. Mevlüt Akgün, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Valileri, STK temsilcileri, Karamanlı sanayici ve iş adamları ile Ankara ve Karaman protokolünden çok sayıda davetli nikâh töreninde hazır bulundu.

Vali Koca ve hanımefendi Koca’nın, nikâh töreninden önce konuklarını kapıda tek tek karşılamasının ardından, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki tarafından Cüneyt Sina Koca ve Merve Sözbilir çiftinin nikâhları kıyıldı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve il valilerinden oluşan protokol üyeleri yaptı.

Nikâh töreninin ardından Bakan Elvan, evlilik cüzdanını Merve Koca’ya verirken konuşmasında çifte ömür boyu mutluluklar diledi. 

Başta Karaman ve Ankara olmak üzere başka illerden de katılan çok sayıda davetli, Neyzen Osman Gözel, Şevki Altan Uyar ve Ziya Cosşgun'ın canlı müzik eşliğinde düğüne iştirak ettiler. Davetlilerin bolca sohbet etme fırsatı olduğu düğünde, Vali Koca ve hanfendi davetlilerle tek tek yakından ilgilendiler.

Bir ömür beraber geçirmek üzere imza atacak olan çifti Karaman Gündem Ailesi olarak tebrik ediyor, mutluluklar diliyoruz.
Son Güncelleme: 21.10.2014 12:29
Yorumlar