banner464

Destek Olsaydı Karamangücü şimdi 2. Ligde olacaktı!

Ordu Telekom 2. Lige Girdi

Destek Olsaydı Karamangücü şimdi 2. Ligde olacaktı!

Ordu Telekom 2. Lige Girdi

03 Eylül 2014 Çarşamba 13:46
784 Okunma
Destek Olsaydı Karamangücü şimdi 2. Ligde olacaktı!
Geçen yıl Karaman’ı TVF 3. Liginde temsil eden Karamangücü Bayan Voleybol Takımı Lige katılmayınca Ordu T. Telekom 2. Lige katıldı.
2013-2014 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu 3. Liginde İlimizi temsil eden ve ikinci sezonu mağlubiyet almadan birinci sırada bitirerek 2. Lig Play Offlara katılım hakkı kazanan Karamangücü grup müsabakalarını 5. Sırada bitirmişti. Bu sonuçla 2. Lige katılım hakkı kazana Karamangücü yönetimi, maddi ve manevi sorumluluklarının ağırlığını göz önüne alarak 2. Lige katılmamıştı. 
Geçen yıl Karaman’ı en iyi şekilde temsil ederek Play Off müsabakalarından da 2. Lige katılım hakkı kazanan Temsilcimiz, destek bulamaması ve mevcut yönetimin artık maddi olarak gücünün kalmaması ile ile 2. Lige katılmama kararı aldı. Karamangücünün katılmaması ile Play Off grubunda temsilcimizden sonra sıralamaya giren Ordu T.T. Spor 2. Lige katıldı. 
Karaman’ın tanıtımı ve gençlerinin kötü alışkanlıklarından kurtarılması için projelere imza atan TVF 3. Liginde başarılı bir sezon geçirerek Karaman’ı bir üst ligde temsil hakkı kazanan Karamangücü Spor Kulübünün neden yoluna devam etmediği ve neden destek verilmediği, yönetimin neden yoluna devam etmediği Karamanlı spor severlerin ve kamuoyunun tepkisini çekti.
Karamangücü yönetiminin bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

Son Güncelleme: 04.09.2014 01:24
Yorumlar