banner464

Dualarla Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Cenazede hüzün hakimdi!

Dualarla Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Cenazede hüzün hakimdi!

21 Mart 2013 Perşembe 16:30
7068 Okunma
Dualarla Son Yolculuklarına Uğurlandılar
Konya'nın Çumra ilçesi yakınlarında geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Kazımkarabekir Belediye Başkanı Muammer Fevzi Sarı ile İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Bayram ve makam şoförü Ertuğrul Demircan'ın cenazeleri, Karaman'ın Kazımkarabekir ilçesinde toprağa verildi.


Sarı ile Bayram ve Demircan'ın cenazeleri, Kazımkarabekir ilçesine getirildi. Belediye binası önünde düzenlenen törende, hayatını kaybedenlerin yakınları taziyeleri kabul etti.

Ardından omuzlara alınan cenazeler, Oba Camisi önüne götürüldü. Burada Sarı, Bayram ve Demircan için cenaze namazı kılındı. Daha sonra Belediye Başkanı Sarı'nın cenazesi Subaşı Şehitlik Mezarlığı'nda, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Bayram'ın cenazesi Emsal Hayat Mahallesi Mezarlığı'nda, makam şoförü Ertuğrul Demircan'ın cenazesi ise Dağönü Mezarlığı'nda dualarla defnedildi.

Törene Karaman Valisi Murat Koca, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, AK Parti Karaman İl Başkanı Kerim Dereli, AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, AK Parti Karaman milletvekilleri Mevlüt Akgün, Lütfi Elvan, Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Bayır, ilçe ve belde belediye başkanları, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dün Kazımkarabekir Belediye Başkanı Muammer Fevzi Sarı'nın (56) da içinde bulunduğu Ertuğrul Demircan idaresindeki 70 FN 001 plakalı makam aracı, Karaman- Konya karayolunun 65. kilometresinde, Ali D. yönetimindeki 42 BAU 39 plakalı araçla çarpışmıştı.

Kazada, Belediye Başkanı Sarı ve makam şoförü Ertuğrul Demircan olay yerinde, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Bayram ise kaldırıldığı Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

Son Güncelleme: 24.03.2013 00:34
Yorumlar