banner464

Durmak Yok, Yola Devam

Karaman Belediyesi, sıcak asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Ana caddelerin yanı sıra ara sokaklarda sıcak asfalt ile kaplanıyor.

Durmak Yok, Yola Devam

Karaman Belediyesi, sıcak asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Ana caddelerin yanı sıra ara sokaklarda sıcak asfalt ile kaplanıyor.

24 Haziran 2015 Çarşamba 10:57
783 Okunma
Durmak Yok, Yola Devam
Şehrin genelinde, bozulmuş yıpranmış ve neredeyse kullanılamaz hale gelmiş yol ve kaldırımları tamamen yenileyen Karaman Belediyesi, Yunuskent Mahallesi Sarıçiçek Parkı önünden devam eden ve Üçaş diye bilinen mevkiye kadar uzanan Şehit Şahin Mavi caddesi üzerindeki yolu sıcak asfaltla kapladı. Yol daha modern bir hale getirildi. Diğer yandan belediye ekipleri Karamanoğlu Mehmet Bey Mahallesi'nde ise soğuk asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
 Şehrin genelinde çalışmaların devam ettiğini ve alt yapısı tamamlanan yollarda sıcak asfalt uygulamasının yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan " Ekiplerimiz şehrin bir çok noktasında asfalt yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Biz günübirlik değil ömürlük asfaltlama yapıyoruz."dedi.

Alt Yapısı Tamamlanmayan Yollara Soğu
Başkan Çalışkan: "Yol çalışmalarımızda en az 15 santimetre kalınlığında sıcak asfalt uyguluyoruz. Bir yol yapıldığı zaman o yolun zorunlu olmadıkça kazılmaması gerekir ki tekrardan ayrı bir maliyetle karşılaşmayalım. Bu nedenle alt yapısı tamamlanan mahallelerdeki yollara öncelik veriyoruz. Alt yapısı tamamlanmamış halen çalışmaları devam eden yollarda ise soğuk asfalt uygulaması yapıyoruz. Bu bahsettiğimiz yollardaki alt yapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz en kısa sürede buralara da sıcak asfalt uygulaması gerçekleştireceğiz." dedi.

 
Son Güncelleme: 24.06.2015 15:17
Yorumlar

banner486

banner483

banner480

banner484