banner464

Emektar Polis Memuruna Sürpriz

Emekliye ayrılan hastane polisine Vali ve Basın’dan sürpriz

Emektar Polis Memuruna Sürpriz

Emekliye ayrılan hastane polisine Vali ve Basın’dan sürpriz

28 Haziran 2013 Cuma 16:50
1738 Okunma
Emektar Polis Memuruna Sürpriz
37 yıllık polis olan ve Karaman'da 18 yıldır görev yaptığı öğrenilen ve dün itibarı ile son görevine giden polis memuru 56 yaşındaki Doğan Vural, Devlet Hastanesinde son mesaisinde basın mensupları ve Vali Murat Koca’nın sürprizi ile karşılaştı.
Karaman Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan Polis biriminde görevli Doğan Vural için basın mensupları son görev akşamında bir veda pastası hazırlattı. Bu sırada Hastaneye bir ziyaret için gelen Vali Murat Koca’da polis noktasına gelerek emekliye ayrılan Doğan Vural’a sürpriz ziyarette bulundu. 
Bugüne kadar verdiği emekler ve görev için ayrıca teşekkür eden Vali Murat Koca, ziyaretinin ardından hastanede karşılaştığı hastalara da geçmiş olsun dileklerini sundu.

Basın mensuplarının pasta ve Vali Koca’nın ziyareti ile heyecan ve mutluluğu bir arada yaşayan Hastane Polisi Doğan Vural, bu günü özelleştirdikler için herkese teşekkür etti.

Karamangundem.com olarak Doğan abimizi emekliliğini kutlar, kalan ömründe sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.Son Güncelleme: 29.06.2013 21:09
Yorumlar