banner464

FİNAL FİNAL’E ERDİ!

Final’le Başlayan Eğitim Serüveni Artık Tekin Okulları Olarak Devam Edecek

FİNAL FİNAL’E ERDİ!

Final’le Başlayan Eğitim Serüveni Artık Tekin Okulları Olarak Devam Edecek

25 Nisan 2015 Cumartesi 17:14
2312 Okunma
FİNAL FİNAL’E ERDİ!
8 yıldır Karaman’da Final Dershaneleriyle birçok öğrenciye eğitim faaliyetleriyle hizmet veren Eğitimci ve ayrıca Konya’dan AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Fatih Tekin yine örnek bir hizmeti ilimize kazandırıyor.
Kendi  ismini Karamanla özdeştiren Fatih Tekin, Gazetemize yaptığı  özel açıklamada;’’ Yıllardır bizleri tercih eden öğrencilerimize, Karamanımıza yeni yatırımlarımızla hizmet vermeyi düşünüyoruz. Yaparlar Alışveriş Merkezinin üzerine Özel Tekin Lisesi ve  Final Dershanelerini yürüttüğümüz mevcut binada da Özel Tekin Ortaokulunu Allah’ın izniyle 2015-2016 eğitim- öğretim yılında faaliyete geçireceğiz. Ayrıca Ankara ve Antalya ilinde 2015-2016 eğitim öğretim yılında kolejlerimizi açıyoruz. Şimdiden Karamanımıza ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını dileriz,’’dedi.
Bir İmam hatipli olarak bilimsel derslerin yanında Dini Eğitimi önem veren Fatih Tekin, Tekin Lisesi ve Tekin Ortaokulunda (Siyer, Fıkıh, Kelam, Arapça, Hadis, Osmanlıca, Kur’an- ı Kerim vb. dersleri etüt niteliğinde verileceğini açıkladı).

Fatih Tekin Kimdir?
1980 yılında Seydişehir’de dünyaya geldi. 1996 Yılında Seydişehir İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.  1997 Yılında Meram Milli Gençlik Vakfında Başkan Yardımcısı oldu. 1999 Yılında Azerbaycan’da üniversite eğitimini almak için gitti. 2001 Yılında Kurduğu Türk Birliğinde Başkan oldu. Bu birliğin amacı Türkiye’de başörtüsü yüzünden okuyamayan kardeşlerimizin eğitimlerine devam edebilmesi için var gücüyle çaba sarf etti.  2004 yılına kadar başkanlığı yürüttü. İyi derecede Rusça , İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Aynı zamanda Fatih Tekin 8 yıldır Karaman’da Final Dershanesinin kurucusu ve işletmektedir. Bu dönüşümle kendi markası ile Karaman’a eğitim adına, mevcut kadrosu ve Ankara’dan ve Antalya’dan çeşitli kolejlerden almış olduğu eğitimcilerle eğitim öğretimine devam ettirmektedir. Çeşitli ticaretlerle uğraşan Fatih Tekin tekstil üzerine Konya’da ki fabrikasıyla tüm ülkemize hizmet vermektedir. 
Tüm Karaman’lı hemşerilerimizi Allah’ın selamıyla selamlamaktadır. 

Son Güncelleme: 30.04.2015 21:57
Yorumlar