Gençler Darbeye Karaman'da Direnecek!

Perşembe Günü saat 12:30 da Cumhuriyet Parkında

banner491
Gençler Darbeye Karaman'da Direnecek!
banner567
 Platformdan yapılan açıklamada;
''Rabia Platformu olarak bütün Türkiye'de Mısır' da ki darbeye yüzüncü gününde karşı duruyoruz. Karaman'da da  Perşembe Günü saat 12:30 da Cumhuriyet Parkında toplanılacaktır. Vicdanı olan , insan olan herkesi darbeye, darbecilere, hukuksuzluğa, adaletsizliğe, insan hayatına kasteden her türlü eyleme karşı çıkmaya Mısır halkının direnişine, insanlığın dirilişine katkı sunmaya davet ediyoruz,''dendi.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2013, 15:43
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
AYHAN GÜNTÜRK
AYHAN GÜNTÜRK - 5 yıl Önce

siz aklınızı başınıza alıp önce türkiyenin haline bakın. kaç kişi şehit oldu ve kaç kişi öldü . sen mısırdan bahsediyorsun. yarın burada kendi yurdundada allahüekber nidalarıyla can alırken bunları iyi düşün. sadece orada ölmüyor insanlar. dün doğu türkistan'da 70 türk öldü onun içinde bir gösteri yapsana .türk'seniz..

ayhan güntürk
ayhan güntürk - 5 yıl Önce

siz gazetecilik mi yapıyorsunuz siyasete yalakalık mı. ne o alttaki ''uyarı'' diye bir saçmalık koymuşsunuz. madem insan doğru düzgün şekilde, adam gibi görüşünü bildiremeycek bu yorum kısmı niye açtınız. tarafınızı da belli edin ki yazmak isteyen ona göre yazsın. heryerde olduğu gibi karaman'da da tek düşünce hakim değil kusura bakmayın...

ABDULLAH
ABDULLAH - 5 yıl Önce

ayhan bey her nerede olursa olsun zulme karşı durmak için meydana çıkalım.d. türkistan için de olsa mısır için de olsa.bundan niye gocunuyoruz ki.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576