GENEL SEKRETERLİK YENİ YILA GÜZEL DİLEKLERLE GİRİYOR

Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışanları yılın son günü bir araya gelerek geçen yılı değerlendirdi, yeni yıldan beklentiler dile getirildi.

banner491
GENEL SEKRETERLİK YENİ YILA GÜZEL DİLEKLERLE GİRİYOR
banner567
Genel Sekreter Dr. Ayhan Erenoğlu, birlikte görev yaptığı çalışanlarıyla düzenlediği toplantıda Karaman’da görev başlayışlarının üzerinden tam bir yıl geçtiğini belirterek iyisiyle kötüsüyle 365 günü geçirdiklerini söyledi.  Sağlıkta çalışmanın fedakârlık, görev aşkı istediğini vurgulayan Dr. Ayhan Erenoğlu, Aşkla şevkle verilen her hizmet kutsaldır.“ dedi. 
 “Birlik olarak verimli bir yıl geçirdik. Birçok hedefimizi gerçekleştirdik. Hepiniz gerçekten çok emek verdiniz Bir başarıdan bahsedersek % 80’i sizlerin % 20 si biz yöneticilerin hakkıdır. Yeni yılda da aynı hızla çalışmaya devam edeceğiz. Yeni belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak zorundayız.  
Çalışanlarının yeni yıllarını da kutlayan Genel Sekreter “hepinize kalben tek tek teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu. Dr. Erenoğlu çalışanlarına da ayrı ayrı söz vererek birlikte geçirdikleri yıl için görüşlerini aldı.  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590