İÇİMİZDEN BİRİLERİ OLSUN

İKİ MİLLETVEKİLİ ÇIKARMA İDDİASINDAKİ AK PARTİ TABANI, MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ TABANDAN GELEN BİRİNİN OLMASINI İSTİYOR. GAZETEMİZ KARAMAN GÜNDEM’İN YAPTIĞI MİNİ ANKETE GÖRE, AK PARTİ TABANININ TAMAMI MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ TABANDAN GELEN VE HALK TARAFINDAN SEVİLEN BİRİLERİNİN OLMASI GEREKTİĞİNİ GÖSTERİYOR.

banner491
İÇİMİZDEN BİRİLERİ OLSUN
banner567

Ak Parti tabanına yönelik olarak yaptığımız mini anketin sonuçlarına göre, parti tabanının tamamı “ 7 Haziran ‘da yapılacak olan Genel Seçimlerde bizim gibi düşünen, bizim gibi yaşayan ve tabandan gelen içimizden birileri aday yapılmalı” şeklinde görüş belirtiyor.

Ankete katılan partililer, başta  ‘paralel yapı ile mücadele’ olmak üzere önümüzdeki dönemde Türkiye’ nin önemli sorunlarla karşı karşıya kalacağını belirterek “Bu nedenle aday seçimi noktasında çok dikkatli olunmalı. Alınacak her oyun altın değerinde olduğu  unutulmamalıdır. Adaylar mutlaka tabandan gelen ve samimiyetlerinden şüphe duyulmayan isimler arasından seçilmelidir. ‘ Bu adaylar bizim gibi düşünmeli, bizler gibi yaşamalı ve halk tarafından sevilen, sayılan içimizden birileri olmalıdır.” şeklinde düşünüyorlar.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 13:45
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535