banner464

Karaman SMMM Odası Seçimlerinde Ahmet Yılmaz Ben de Varım Dedi!

Karaman SMMM Odası Başkan adayı Ahmet Yılmaz ve Ekibinden gazetemize ziyaret

Karaman SMMM Odası Seçimlerinde Ahmet Yılmaz Ben de Varım Dedi!

Karaman SMMM Odası Başkan adayı Ahmet Yılmaz ve Ekibinden gazetemize ziyaret

13 Mayıs 2016 Cuma 09:57
1796 Okunma
Karaman SMMM Odası Seçimlerinde Ahmet Yılmaz Ben de Varım Dedi!
14-15 mayısta  yapılacak olan Karaman Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası seçimleri öncesi SMMM Ahmet YILMAZ yeni bir yüz, yeni bir vizyon olarak “ORTAK PAYDADA BULUŞMA VE HEP BİRLİKTE YÖNETİM “ diyerek başkanlığını açıkladı.

 Ahmet Yılmaz konuşmasında;''Hep birlikte mesleğimize ve meslektaşımıza hizmet için yola çıktık. Ayrıştırıcı değil birleştirici hizmet çerçevesinde  meslektaşların  mesleki hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek, odamızın, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın kamuoyunda saygınlığını artırmak, odamızı kurumsallaştırmak için dürüst, tarafsız, şeffaf, tüm üyelerimize eşit mesafede durmak adına  hep birlikte elimizi taşın altına koyarak yönetime talip olduk.Bu dönemde yenilikçiliğin,dinamizmin ve gençlerin önünü açarak Odamızın ve meslektaşlarımızın saygınlığını artırmak adına paylaşımcı şeffaf bir yönetim sergileyerek oda komisyonlarımızı katılımcı ve aktif hale getirerek odalarımızı kamu kurumları karşısında ve toplumda etkinliğini artırılması yönetim hedeflerimiz arasındadır.Oda kurullarımızda genç,kadın ve bağımlı çalışan üyelerimizin daha etkin görev almalarını sağlayarak oda meclisimizi daha etkin ve verimli kılacağız.
 Meslek projelerinden ise özellikle meslek yasamızdaki eksiklerin ve mevzuattaki hataların tespit edilerek bu eksiklerin giderilmesi adına her türlü çalışma tarafımızdan yapılacak olup aynı zamanda Meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerini kolaylaştırmak adına sürekli ve ücretsiz eğitimler yapılması bunun için yıllık eğitim takvimi hazırlanması konuları ile Ticaret Meslek liseleri,Üniversite,kosgeb ve İşkur ile sıkı ilişkiler kurulup ortak projeler yapılması konusunda çalışmalar yapılacaktır. Ayrıca Vergi kanunlarında olmasına rağmen  kayıtdışında tutulan bazı iş alanları mevcut olup bu konuda çalışmalar yaparak meslek mensuplarına yeni iş  imkanları oluşturmaya çalışacağız. Diyerek Seçimlerin Meslek camiasına hayırlı olmasını dileyerek konuşmasını tamamladı. 

Yönetim Listesi
1- Ahmet Yılmaz
2- Mustafa Kutlu
3- Arif Toktaş
4- Oktay Yücel Doğmuş
5- Mustafa Görünü

Disiplin
1-Keramettin Özden

Denetleme
1- Zeynep Öcal
Son Güncelleme: 13.05.2016 11:12
Yorumlar