banner464

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sevilen sanatçılar Ali Kınık ve Ahmet Şafak konserine gelen vatandaşları salon almadı.

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara unutulmaz bir gece yaşattı. Sevilen sanatçılar Ali Kınık ve Ahmet Şafak konserine gelen vatandaşları salon almadı.

03 Haziran 2015 Çarşamba 13:02
323 Okunma
Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Karamanlılara Unutulmaz Bir Gece Yaşattı
Kazım Karabekir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ‘Ülküde birlik ve şahlanış gecesi’ konserine Ülkü Ocakları Karaman il başkanı Latif Pulcu, Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Av. Oktay Yılmaz, Merkez ilçe başkanı Mahmut Ünüvar, Ayrancı belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı, Milletvekili adayları Mehmet Ural, Mehmet Alagöz ve çok sayıda partili katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları il başkanı Latif Pulcu, ‘’Kokuşmuş toplum düzeninde ülkücüler, ahlak ve dürüstlük timsali olarak ayakta kalan yegâne topluluk olmak zorundadır’’ dedi.Konuşması sık sık slogan ve tezahüratlarla kesilen Pulcu, ‘’Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in dediği gibi, hepiniz birer Türk bayrağısınız, bayrağı lekelemeyin, yere düşürmeyin. Bugün 2 Haziran 2015, şahsımın görevi devir aldığının birinci yılıdır. Bir yıl boyunca sancağı bir adım daha ileriye götürmek için canla başla gece gündüz demeden çalıştık. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan başta ocak yönetimim olmak üzere lise, üniversite teşkilatlarıma, yiğit bozkurtlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu bir yılda ocağımıza maddi manevi destek veren ve bu güzel gecenin hazırlanmasına katkı sağlayan parti başkan ve yöneticilerimize, taş medreseli ve tüm ülkücü büyüklerimize teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Açılış konuşmasının ardından konuşan MHP Karaman il başkanı Oktay Yılmaz, Türk milletinin Ötüken’den başlayan yürüyüşünü işaret ederek engelleri aşmaları gerektiğini söyledi. Yılmaz konuşmasında, ‘’Türk milleti Ötüken'den Malazgirt'e yürümüş vatan kazanmıştır. İstanbul'dan kıtalara yürmüş destan yazmıştır. Sultan Alparslan yürümüş Anadolu vatan olmuştur, Fatih Sultan Mehmet yürümüş Constantin İstanbul olmuştur, Karamanoğlu Mehmet Bey yürümüş Türkçe dil Olmuştur, Kazım Karabekir paşa yürümüş kafir kaçacak delik aramıştır, Mustafa Kemal yürümüş düşman denize dökülmüştür. Şimdi yürüme sırası bizdedir. Şimdi ileri atılma, yüreklice görevimizi yerine getirme görevi bizimdir. Allah için yürüyeceğiz kafire kabus yaşatacağız mazlumlar için yürüyeceğiz zalimleri ezip geçeceğiz.

Yürüyün ey Karamanlı kardeşlerim fetih günü bugün, yürü ey aziz milletim muzaffer sabahların şükür duası yakın. Yürürken engelleri görüyoruz, önümüze kazılan hendekleri geçiyoruz, provokasyonları geçiyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi doğru yolundan emin yürüyüşünden taviz vermez veremez. 46 yıldır zulme ortak olmadık zulme diz çökmedik kula kulluk etmedik nefsimize yenilmedik Allah'ın huzurundan başka hiç bir yerde eğilmedik.

İster saraylarda sultanlık sürsünler ister Erivanlı İsterse Kandil'de teröristlerle tüfek çaksınlar bize sökmez bize yetmez. Ne var ki hala bizimle uğraşıyorlar afişlerimizi toplatıyorlar sanıyorlar ki 17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk sürecini unutturacaklar ancak biz ne haini unuturuz ne hırsızı aklımızdan çıkarırız biz ne babacım diyen yada parayı sıfırla diyen kısık sesleri aklımızdan çıkarırız.’’ Dedi.

Milletvekili adayları Mehmet Ural ve Mehmet Alagöz’ün de konuşma yaptığı konserde, ‘’ MHP düşerse Türkiye düşecektir. Türklük uçuruma yuvarlanacaktır. Buna izin veremeyiz. Teslimiyete rıza gösteremeyiz. Soysuzlara sövenlere Türkiye'yi bırakamayız.’’ Çağrısı yapıldı. Konuşmaların ardından sanatçı Ali Kınık ve daha sonra Sanatçı Ahmet Şafak sevilen parçaları ile Karamanlılara unutulmaz dakikalar yaşattı. Vatandaşların sıklıkla eşlik ettiği,hit parçaların okunduğu konser, gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi.

Son Güncelleme: 03.06.2015 13:03
Yorumlar