banner464

Karaman'da Sağlıkta Yetkiyi Aldılar

Sağlık-Sen;''her zaman yanlarında olduğumuz ve yanımızda olan vefakâr üyelerimize teşekkür ediyoruz,''

Karaman'da Sağlıkta Yetkiyi Aldılar

Sağlık-Sen;''her zaman yanlarında olduğumuz ve yanımızda olan vefakâr üyelerimize teşekkür ediyoruz,''

14 Haziran 2013 Cuma 01:02
1026 Okunma
Karaman'da Sağlıkta Yetkiyi Aldılar
 Karaman Sağlık-Sen Şubesi yetkili sendika olmaları nedeniyle bir basın açıklamasında bulundu.
Sağlık-Sen yetkileri yapmış oldukları açıklamada; ''Türkiye genelinde yetkili sendika olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının tek adresi Sağlık-Sen’in, Karaman Şubesi olarak, ilimizde de 2013 yılı sayımlarına göre Sağlık-Sen olarak yetkiyi almış bulunmaktayız.

Gücünü milletinden ve üyelerinden alan, haksızlığın karşısında haklının sesi olan Sağlık-Sen’in ‘Genel Yetkisi’ne ilimizde de yetkili sendika olarak katkı verecek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yaptığı sendikal çalışma ve atılımlarıyla kısa bir zamanda sendikal arenada nitelikli bir marka ve güçlü bir isim olan Sağlık-Sen ailesinin ferdi olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz.

Bu vesileyle, aktif çalışmalarımızda yolumuza ışık tutarak, başarılı çalışmalarıyla bizlere ilham veren başta Sağlık-Sen Genel Başkanımız Metin Memiş ve değerli genel merkez yönetim kurulu üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Sağlık ve Sosyal hizmet Çalışanlarımızın hak ve taleplerinin mücadelesi yolunda, yılmadan, yorulmadan yürüyerek yetki hedefine ulaşan şube yönetim kurulu üyelerimize, İlçe ve işyeri temsilcilerimize, her zaman yanlarında olduğumuz ve yanımızda olan vefakâr üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu’nda Sağlık-Sen İlkeli, kararlı ve asil duruşun tek adresi Sağlık-Sen her geçen gün daha da büyümeye ve yetkisini daim kılmaya devam edecektir.

Sağlık-Sen olarak, içinde yer aldığımız Memur-Sen’in tüm teşkilatları ve üyeleriyle birlikte omuz omuza dünden bugüne verdiğimiz mücadele sonucunda kamu çalışanlarına armağan ettiğimiz ‘toplu sözleşme hakkı’ gibi bundan sonra da sendikal hedeflerimizden asla taviz vermeyecek ve var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz,'' dendi.
Son Güncelleme: 14.06.2013 01:11
Yorumlar