banner464

KASİAD’tan TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

KASİAD’tan TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay tebrikleri kabul etmeye devam ediyor

05 Haziran 2013 Çarşamba 02:07
564 Okunma
KASİAD’tan TSO’ya hayırlı olsun ziyareti
Karaman Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
KASİAD Başkanı Ahmet Kılınç, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Seçimler sonucunda yeni oluşan yönetim kurulu ve meclis üyelerinizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.  KASİAD olarak Karaman’ın ekonomik anlamda kalkınmasına her zaman destek vereceklerini, TSO ile birlikte değişik çalışmalar yapabileceklerine dikkatleri çeken Kılınç, ildeki kurumlarla koordineli çalışmalara imza atmaya da hazır olduklarını belirtti.

TSO Başkanı Mustafa Toktay da Karaman için her kurumla birlikte çalışabileceklerine değinerek %80 gıda sektörüne bağlı ilin ve bulunduğu bölgenin turizm anlamındaki potansiyelini de değerlendirmesi gerektiğini söyledi. KASİAD’ın da organizasyon ekibinin  içinde bulunduğu ve 2 kez ev sahipliği yaptığı Türkçe Olimpiyatlarının bu yıl Karaman’da olmamasının büyük kayıp olduğuna değinen Toktay, Karaman Belediyesi’nin valiliğin desteği olmasa da bu organizasyona öncülük yapmasının beklendiğini  belirtti. Türkçenin Başkenti’e Türkçe Dil ve Kültür Festivali’nin bir ayağının burada olmasının yakışacağını söyleyen Toktay “Umarım önümüzdeki yıllarda bu konuda bir girişim olur.” dedi.

KASİAD ve TSO’nun faaliyetleri ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinin ardından ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
Son Güncelleme: 05.06.2013 13:05
Yorumlar