banner464

Memur Sen'den Tarihi Rekor‏

Yunus Özdemir; Türkiye'nin ve Karaman'ın En Büyük Konfederasyonunun Memur Sen olduğunu dile getirdi.

Memur Sen'den Tarihi Rekor‏

Yunus Özdemir; Türkiye'nin ve Karaman'ın En Büyük Konfederasyonunun Memur Sen olduğunu dile getirdi.

03 Haziran 2014 Salı 09:23
494 Okunma
Memur Sen'den Tarihi Rekor‏
Karaman Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir; Türkiye'nin ve Karaman'ın En Büyük Konfederasyonunun Memur Sen olduğunu dile getirdi.
 
2014 yılına ait üye sayılarına göre Memur-Sen, 11 Hizmet Kolunun 11'inde de yetkiyi alarak tarihi bir rekora imza attı. 

15 Mayıs tarihi itibariyle imza altına alınan kurum tutanaklarına göre, Memur-Sen Türkiye’nin en büyük memur sendikaları konfederasyonu unvanını rakipleri ile arasındaki farkı artırarak devam ettirdi. Memur-Sen, yetkili sendika sayısını da 11’e çıkararak, tüm hizmet kollarında yetkili olmayı başardı. Memur-Sen bu başarısıyla sendikacılık tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. 

Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Diyanet-Sen, Bem-Bir-Sen, Büro-Memur-Sen, Toç-Bir-Sen, Enerji-Bir- Sen, Birlik Haber-Sen, Bayındır Memur-Sen, Ulaştırma Memur-Sen'in ardından Kültür Memur-Sen’de yetki aldı. Kültür Memur-Sen, Kültür ve Sanat Hizmetleri kolunda yetkiyi 4.516 üyeyle aldı. 
 
Bütün üyelerimize katkılarından, emeklerinden ve verdikleri mücadeleden ötürü teşekkür ediyoruz. İşyeri Temsilcisinden Genel Başkanına varıncaya değin ter döken, hak mücadelesi veren, bu başarıya imza atan bütün şube başkanlarımızı, birim temsilcilerimizi, şube yönetimlerimizi, kadın komisyonlarımızı ve diğer komisyonlarımızı, üniversite teşkilatlarımızı yürekten kutluyoruz.
Son Güncelleme: 03.06.2014 10:04
Yorumlar