banner464

Mücadeleye Sende Katıl, Hediyeleri Kaçırma

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi tarafından geliştirilen Nusrat mobil oyununda büyük hediyeler sizleri bekliyor.

Mücadeleye Sende Katıl, Hediyeleri Kaçırma

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi tarafından geliştirilen Nusrat mobil oyununda büyük hediyeler sizleri bekliyor.

12 Ağustos 2015 Çarşamba 10:44
756 Okunma
Mücadeleye Sende Katıl, Hediyeleri Kaçırma
Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi tarafından Çanakkale Muharebesi’nin 100. Yıl anısına geliştirmiş olduğu Nusrat mobil oyun hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

10-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Nusrat oyununda en yüksek puanı toplayan ilk 100 kişi arasında yapılacak çekilişle 10 kişiye Milli Takım forması hediye verilecektir.

Mücadeleye Sende Katıl, Hediyeleri Kaçırma!

Oyun Hakkında

Dünya Tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı münasebeti ile, zaferin ruhunu günümüz teknolojisini kullanarak yaşatmak amacı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi olarak geliştirdiğimiz 3 Boyutlu Mobil Oyun projemizi sizlerle paylaşıyoruz.Deniz ve kara savaşlarını ayrı bölümler olmak üzere sergilediğimiz oyunumuzda, Çanakkale Muharebesi’nin içine girerek savaşın gerçeklerini dijital dünya’da deneyimleyebilecek, muharebe sırasında cephede yaşanan mahşer ortamını bizzat yaşayarak hissedeceksiniz.Yerli ve yabancı kaynakların ekibimiz tarafından detaylı araştırılması ve analiz edilmesi sonucu kurgusu netleştirilen mobil oyunumuz içerisinde, savaşa dair askeri objeler, savaşın gerçekleştiği Çanakkale koylarına ait 3B harita modellemeleri, metinleri özel olarak seçilmiş ve kayıt edilmiş Anadolu’nun her yöresinden asker sesleri ve bölümlere özel müzikler kullanılmıştır. Oyuncular, tüm bu çalışmaların neticesinde ortaya çıkan Oyun aracılığı ile, Çanakkale Boğazı’ndan, Gelibolu’daki siperlere uzanan ve ConkBayırı’nda sonlanan mücadeleye katılabilecekler.

Oyun Hangi Platformları Desteklemektedir ?

Oyun, Andorid, IOS ve Windows phone platformlarından ücretsiz olarak indirilebilecektir.

Mücadeleye Sen de Katıl

Dünya’nın en güçlü donanma ve ordularına karşı kazanılan bu büyük zafer, eşsiz bir fedakarlık, vatan aşkı ile verilen asil bir mücadelenin sonucu kazanılmıştır. Bugün vatan aşkı ile bu ülkeyi daha ileriye götürmek arzusu ile yapılmasına vesile olduğumuz bütün işlerde, O gün bu topraklarda verilen mücadeleyi, daha dün gibi aklımızdan çıkarmıyoruz. Anadolu insanının birlik ve beraberliği ile yazılan bu kahramanlık destanı, aynı gaye ile çarpan yüreklerin omuz omuza verdiği mücadelenin bir eseridir. Tıpkı, ülkemizi savunmak için, yurdun dört bir yanından korkusuz ve hesapsızca Çanakkale’ye giden yiğitler gibi, memleketin neresinde olursan ol, yaptığın tüm işlerde o gün yapılan fedakarlığı hatırla ve mücadeleye sende katıl

Son Güncelleme: 13.08.2015 01:17
Yorumlar