banner464

Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü

Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü

Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü

Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü

02 Haziran 2014 Pazartesi 17:10
1263 Okunma
Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü
Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı’nın Türkiye çapındaki il müdürlükleri arasında 2014 yılı için oluşturulan yeni hedefler çerçevesinde düzenlediği, yüksek müşteri memnuniyeti, verimlilik ve gelir hedefli performans yarışmasında yılın ikinci ödülü Türk Telekom Karaman İl Müdürlüğü’nün oldu.

Türk Telekom Saha Yönetim Başkanlığı’nın şirket içi gelişim odaklı projesi kapsamında Türkiye çapında sürdürdüğü “Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışıyor” etkinliğinde; Karaman İl Müdürlüğü, yılın ikinci yarışmasının kazananı oldu.

Türk Telekom Karaman İl Müdürü Mehmet Olcar, ödülünü Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman’ın elinden alırken ödül törenine Türk Telekom Güney-I Bölge Müdürü Mehmet Serdar Korkusuz, Türk Telekom Saha Performans Yönetimi Müdürü Mustafa Gümüş ve Türk Telekom Güney-I üst düzey yöneticileri katıldı.

Tevfik Fikret Karaman, Karaman İl Müdürlüğü’nü tebrik ettiği konuşmasında şunları söyledi:

“Yurdun her noktasında en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı olarak bu yarışmayı, il müdürlüklerimizin performans odaklı çalışmalarının daha da iyileştirilmesi ve gelişmesi gereken yönlerin takibi ile başarının kalıcı hale getirilmesi hedefiyle sürdürüyoruz. İller yarışıyor programının başladığı Mayıs 2013’ten itibaren Türkiye genelinin puanında yaklaşık %10’luk artış gerçekleşmiştir. Hedeflerin aylık olarak değerlendirildiği, tüm illerimiz için gelişmesi gereken alanların tespit edildiği, şeffaf hesaplama ve puanlama yöntemi ile tüm illerin katılımını sağlayan yarışmacı ve motivasyon arttırıcı bir program olarak devam etmektedir.

Türk Telekom Güney-I bölgesinin İller Yarışıyor Programı’nda son zamanlarda yüksek performans göstererek ilk sıralarda yer aldığını ve Güney-I’e bağlı birçok ilin üst sıralara yükseldiğini görmekteyiz.  Karaman ilinin önceki sıralamalarına baktığımızda 1. olma yolunda özveri ile çalıştığını görüyoruz. Karaman İl Müdür’ü Mehmet Olcar’ ı, Güney 1 Bölge Müdürü Mehmet Serdar Korkusuz’ u ve Karaman İl Müdürlüğü çalışanlarını bu başarılarından ötürü tebrik ediyorum.”

Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Türk Telekom İl Müdürlükleri, Mayıs 2013’te başlayan yarışma kapsamında en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak, arıza ve şikâyet oranlarını en düşük seviyeye çekmek ve belirlenen şirket hedeflerine ulaşmak için yarışıyor
Son Güncelleme: 03.06.2014 10:03
Yorumlar