banner464

Vali Murat Koca'nın Anneler Günü Mesajı

Vali Murat Koca, Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Murat Koca'nın Anneler Günü Mesajı

Vali Murat Koca, Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

09 Mayıs 2014 Cuma 23:33
432 Okunma
Vali Murat Koca'nın Anneler Günü Mesajı
Vali Koca yayınladığı mesajda; “ Annelerimiz yüreğinde her zaman sonsuz sevgi, sabır ve fedakârlık taşıyan, yaşantımızdaki en güvenli sığınak ve sıcacık sevgiyle hep yanımızda olan en değerli varlıklarımızdır. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, aziz Milletimize yararlı hizmetlerinden dolayı gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimize en büyük armağandır.

Sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır.

Onların değerini kaybetmeden zamanında bilmek, başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir. Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz.

Yüce dinimizin “Cennet Anaların Ayakları Altındadır” ifadeleri ile kutsallıkları belirtilen en kıymetli varlıklar olan anneler, her zaman her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla dünyanın en kutsi vazifesini yerine getiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Son Güncelleme: 10.05.2014 10:33
Yorumlar