banner464

Yeni Yıl Mesajları

Sitemize ulaşan yeni yıl mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Sitemize ulaşan yeni yıl mesajları

31 Aralık 2012 Pazartesi 11:13
1282 Okunma
Yeni Yıl Mesajları
Karaman Valisi Murat Koca’ nın Yeni Yıl Mesajı     
Valimiz Murat Koca, Yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Vali Kocayayınladığı mesajında; “ Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha mutluluk, sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıp, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin sevincini yaşıyoruz.

2013 yılının milletimize ve tüm dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, birlik ve beraberliğin, hoşgörünün, kardeşliğin sevgi ve saygının hâkim olmasını diliyorum. Bu düşüncelerle, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm personelin ve Karamanlı hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularla kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.Ak Parti İl Başkanı Kerim Dereli'nin Yeni Yıl Mesajı  


Dereli mesajında;''Ne mutlu bizlere ki, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. 

Milletimizin bu sarsılmaz iradesiyle, bu adalet ve barış medeniyeti aşkıyla kısa zaman içinde hayata geçirdiğimiz büyük bir değişimin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Şimdiden Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılına büyük hedefler koyuyor, bu alanda mesafeler kat ediyoruz. Dünyada ve ülkemizde önemli gelişmelerin ve değişimlerin yaşandığı bir yılı daha böyle bir heyecanla geride bırakıyoruz. Dünyada yaşanan birçok sıkıntıya rağmen ülkemizdeki sıkıntıları kendi çabalarımızla aşarak daha da güçlenmiş bir şekilde, daha çok güvenle 2013'e giriyoruz. 2012, Türkiye'nin büyüme ve kalkınma enerjisinin daha da arttığı bir yıl olmuştur. Türkiye'nin kalkınmasını kesintiye uğratmamaya, her alanda ülkemize yakışan gelişme seviyesini yakalamaya, büyük değişimi tamamlamaya kararlıyız.Bu kararlılıkla, ülkemiz ve yöneticilerimiz, 2013'te daha kuvvetli bir şekilde, dünyada önemli bir lider konumunda ve gündem belirleme durumunda olacaktır. Çünkü çalışmalarımızı hiç hız kesmeden devam ettirme kararlılığındayız. Bölgemizde ve dünyada mazlumdan yana, barışın ve adaletin sesi olmaya devam edeceğiz. Coğrafyamızdaki mozaiği kalplerimizde de yaşatarak, farklılıklarımızı zenginlik kabul ederek bu günlere gelmiş köklü bir milletin mensupları olarak, yeni yılda da, yeni yıllarda da, hayatımız boyunca, birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde gücümüze güç katmalıyız. Yeni yıla girerken Yunus Emre' nin ifadesiyle gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz diyor, el ele, gönül gönüle geleceği inşa etmemiz dileğiyle, 

Karamanlılarımıza, Teşkilat mesnuplarımıza ve tüm insanlığa aydınlık bir gelecek temenni ediyorum."dedi.


Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Celalettin Güngörer'in Yeni Yıl Mesajı  

Güngörer mesajında"Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Bizlerin derdi 'bu kubbede hoş bir seda bırakmak' düşüncesiyle eserler ve hizmetlerimizle halkımızın bizlere verdiği emaneti yine halkımız için yerine getirmektir"
"Yeni yılda da toplumun tüm kesimleri ile birlikte ülkemiz ve şehrimizin gelişmesini ve vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmasını sağlayacak çalışmalar yapacağız."

"2013 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. Özellikle kardeşliğimizi yücelterek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, yeni umutlarla karşıladığımız 2013 yılının insanlığa barış getirmesini, Karamanımzın, hemşehrilerimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini temenni ediyorum."dedi.

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu'nun yeni yıl mesajı

 Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Muğlu, mesajında, 2013 yılının bol yağışlı ve verimi bir yıl olmasını diledi.
2012'nin çiftçi ve üreticilerin beklentileri tam olarak karşılamadığını belirten Muğlu, şunları kaydetti:
''2012 yılı iyi başlamasına rağmen çiftçi ve üreticilerimiz için beklentilerin karşılandığı bir yıl olmadı. Yazın yaşanan kuraklık, baharın meydana gelen don olayları elma üreticisini zor durumda bıraktı. Kuraklık nedeniyle hayvan üreticileri kaba yem ihtiyaçlarını karşılamakta bir hayli zorlandı. Şimdi 2012 yılı geride kaldı. Artık önümüze bakmak lazım. 2013 yılının tüm çiftçilerimiz için umut yılı olmasını, yağışlı ve bol verimli yıl olmasını diliyorum.''dedi.


Karaman Sağlık Müdür Vekil Dr.Serkan Koyuncu'nun Yeni Yıl Mesajı;

2012 yılını geride bırakarak yeni umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla daha giriyoruz. 2013 yılının Türk milletine ve tüm insanlığa barış, sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyor, geleceğe huzur ve güvenle bakmalıyız. Bu vesileyle tüm mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, köy ve mahalle muhtarlarımızın, tatillerini yöremizde geçiren yerli ve yabancı misafirlerimizin, basın mensuplarımızın 2013 yılının insanlığa barış getirmesini, ilçemizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini, temenni ediyor, bütün hemşehrilerimi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum,"dedi.
Son Güncelleme: 31.12.2012 15:18
Yorumlar