banner464

Yerinizi Alın

Çiftçi Bayramı'nda yerinizi alın

Yerinizi Alın

Çiftçi Bayramı'nda yerinizi alın

26 Nisan 2014 Cumartesi 16:20
695 Okunma
Yerinizi Alın
Karaman Ziraat Odası'nın düzenlediği Çiftçi Bayramı 16-17-18 Mayıs 2014 Tarihinde Karaman Beyaz Kent Mahallesi TOKİ Bitişiğindeki Kapalı Pazar yeninde kurulacak. 

Konserler, açılışlar havai fişek gösterileri gibi etkinliklerinde gerçekleşeceği Çiftçi Bayramı’nda firmalar kurulacak stantlarda ürünlerini ve firmalarını tanıtabilecekler.

Konuyla ilgili konuşan Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman'da ilk kez yapılacak organizasyonun şimdiden bir heyecan yarattığını, sabırsızlıkla tarihin gelmesini beklediklerini söyledi. Muğlu açıklamasında; "Karaman Çiftçi Bayramı'na Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar katılarak Karaman Ziraat Odası'nın yaptığı yatırımların açılışlarını gerçekleştirecekler.

Tarıma dayalı bir sanayiye sahibiz
. Tarım makinalarından, tarımsal ilaç firmalarına, bisküvi üreticilerimizden bulgurcularımıza varana kadar tüm tarımsal sanayi firmalarımızı ve diğer şirketlerimizi stant tutarak ilkini gerçekleştireceğimiz Çiftçi Bayramına destek olmaya davet ediyorum. Önümüzdeki yıl uluslarası bir boyuta taşımayı planladığımız organizasyonumuz ilerde bir tarım fuarı niteliği de kazanabilir."dedi.

Çiftçi Bayramı'nda yerinizi ayırtmak için: 212 94 36 - 0532 765 24 01


Son Güncelleme: 26.04.2014 16:53
Yorumlar