banner597

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığında Devir Teslim

AK Parti Karaman Kadın Kolları Başkanlığında devir teslim gerçekleşti.

banner491
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığında Devir Teslim
banner567

Karaman İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Ümit Gülin Göksoy’dan görevi teslim alan yeni İl Kadın Kolları Başkanı İmiş Günenç açıklamasında; ‘’Bu Kutlu Dava yolunda görevi bana layık gören değerli tüm dava arkadaşlarıma saygılarımı sunarım, Bize verilen kutsal görevi layıkıyla yorulmadan bıkmadan yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katarak halkımıza hizmet etmeye Karaman’ımız için elimizden geleni yapmaya hazırız. Davamıza bugüne kadar hizmet eden tüm Kadın Kolları Yönetim kurulu üyelerimize ve değerli başkanımız Ümit Hanıma tüm kamuoyu önünde teşekkürü bir borç bilirim’’ dedi.

İmiş Günenc Kimdir?

1968 yılında Karaman ili Ayrancı ilçesi Kavaközü Köyünde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Karaman’da, Lise öğrenimini Karaman Ticaret Lisesi Muhasebe dalında tamamladı.

1988 yılında Karaman ili Ayrancı ilçesinde Nüfus Müdürlüğü’nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görevine başladı.

1990 yılında Karaman Nüfus Müdürlüğü’ne tayin oldu. Bu arada Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 2004 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu görevde yükselme sınavını kazanarak, Karaman ili Ayrancı ilçesi Nüfus Müdürlüğü’ne Nüfus Müdürü olarak atandı. 2005 yılında Karaman Nüfus Müdürlüğü’ne, Karaman Merkez ilçe Nüfus Müdürü olarak tayin oldu. 2014 yılı Nisan ayında 26 yıl görev yaptığı Nüfus İdaresinden kendi isteğiyle emekliye ayrıldı. Aynı yıl gönül verdiği Adalet ve Kalkınma Partisine üye oldu, aynı zamanda Karaman’da faaliyet gösteren Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği’ne ve Karaman Kent Konseyinin Kadın Meclisi Öğrenci Destek Çalışma Grubu’nda ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak amacıyla çalışmalarda bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 16:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590