banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Ankara'da kurban kesmek artık daha kolay

Kurban ibadeti özellikle büyük şehirlerde kurbanın kim tarafından nerede ve nasıl kesileceğini dair birçok soru işareti barındırdığı için biraz daha çaba gerektiren bir işlem olarak karşımıza çıkar.

GÜNDEM 24.06.2021, 16:36
52
Ankara'da kurban kesmek artık daha kolay
banner762

Kurban ibadeti özellikle büyük şehirlerde kurbanın kim tarafından nerede ve nasıl kesileceğini dair birçok soru işareti barındırdığı için biraz daha çaba gerektiren bir işlem olarak karşımıza çıkar. Fakat artık gelişen dünyada kurban ibadetinin de kusursuz ve düzgün bir şekilde yerine getirilmesi için besi çiftlikleri devreye girmiştir. Özkar Besi Çiftliği de Ankara hisseli kurbanlık satışlarını gerçekleştiren ve bunu gerçekleştirirken bireylerin yormadan kusursuz bir kurban ibadeti yerine getirmeleri için faaliyet yürüten bir kuruluştur.

Özkar Besi Çiftliği'nin işleyişi nasıldır

Özkar Besi Çiftliği 1 yaşından itibaren kurban olabilecek hayvanları bünyesinde barındırmaya başlar. Özkar Besi Çiftliği'nin işleyişi bu açıdan oldukça önemlidir. Titizlikle seçilen hayvanları bünyesinde barındıran Özkar Besi Çiftliği profesyonel veterinerler ve hayvancılıkla ilgilenen bireyleri istihdam etmeye özen göstermektedir. Kurban Bayramı’nda vekaletlerini aldığı müşterilerinin profesyonel kasaplar tarafından kurbanlarının kesilmesini sağlayan Özkar Besi Çiftliği bu anlamda kurban kesecek olan bireylerin kurbanlarının videolarını da onlara göndermektedir. Özkar Besi Çiftliği’nde modern bir tesis bulunur ve bu tesiste bireyler kurbanlarının kesilmesi sürecinde çiftliğin misafiri olarak kabul edilirler. Fakat kurbanım kesilmesi noktasında çiftliğe uğramayacak ve gelemeyecek olan bireylerin kurbanları kusursuz bir şekilde kesilerek paketlenir ve müşterilerin evlerine gönderilir. Özkar Besi Çiftliği dijital dünyaya da çabuk bir biçimde ayak uydurarak son derece etkin ve verimli bir web sitesi oluşturmuştur. Bu web sitesinde çiftliğin bütün iş ve işlemlerine dair ayrıntılı bilgiler mevcuttur.

Kaynak: https://ozkarciftligi.com/product/kurbanlik-hisse/

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@