banner877

banner896

banner910

Son Dakika
banner722

Halıfleks alırken doğru renk seçmek büyük önem taşır

Halıfleks alırken halıflekslerin renkleri ve dokuları noktasında doğru seçenekler tercih etmek ortamınızın daha estetik ve daha konforlu görünmesine olanak sağlar.

GÜNDEM 02.07.2021, 12:32
35
Halıfleks alırken doğru renk seçmek büyük önem taşır
banner762

Halıfleks alırken halıflekslerin renkleri ve dokuları noktasında doğru seçenekler tercih etmek ortamınızın daha estetik ve daha konforlu görünmesine olanak sağlar. Halıfleks alırken özellikle halıların hangi alanda kullanılacağı göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Güçlü ve koyu renkler ortamın daha resmi görünmesine olanak sağlayacaktır. Beri taraftan açık renkler ise ortamın daha aydınlık ve oldukça geniş görünmesi için sizlere fayda sağlar. Halıfleks alırken dikkat edilmesi gereken ve renk seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli konu da halıfleksin kiri ve lekeyi göstermemesidir. Bu konuyla ilgili sütlü kahve tonları, pastel renkler ya da gri tonları sizlere oldukça büyük avantajlar sağlayacaktır.

Halıların deseninde doğru seçmek gerekir

Halıfleks seçerken halıflekslerin desenlerinin ve doğru bir biçimde seçilmesi gerekmektedir. Halıfleksler de çoğu kez aynı desenin tekrarlanmasından oluşan bir görünüm söz konusudur. Bu da özellikle çalışma ortamlarında bireylerin hipnoz olmuş gibi dikkatlerinin dağılmasına neden olabilmektedir. Öte yandan geometrik desenlerin yoğunlukta olduğu halıfleksler kiri daha fazla gösterme eğilimindedirler. Fakat karmaşık ya da fırça darbesi ile vurulmuş gibi farklı fonların dizayn edildiği halıfleksler kiri daha az gösterirler. halifleks.com.tr adresinde en güzel halıfleks çeşitleri müşterilerin deneyimine sunulmaktadır. Söz konusu web sitesinde yüzlerce çeşit halıfleksi bulmak ve bunları ekonomik bir biçimde temin etmek mümkün kılınmıştır.

Kaynak: https://www.haliflekss.com/

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
29°
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2021
İmsak 05:07
Güneş 06:27
Öğle 12:45
İkindi 16:12
Akşam 18:54
Yatsı 20:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@