banner464

KOP TEYAP Mali Destek Programı Tanıtıldı

KOP TEYAP Mali Destek Programı Tanıtıldı

KOP TEYAP Mali Destek Programı Tanıtıldı

KOP TEYAP Mali Destek Programı Tanıtıldı

27 Mayıs 2016 Cuma 16:32
578 Okunma
KOP TEYAP Mali Destek Programı Tanıtıldı

KOP eylem planı kapsamında ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği çerçevesinde 2015-2018 döneminde yürütülmesi öngörülen KOP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi(KOP TEYAP) kapsamında çiftçilerin beşeri kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla KOP İdaresi Başkanlığınca “Tarımsal Eğitim ve Yayım Mali Destek Programı” ile çiftçilere yönelik tarımsal eğitim ve yayım proje başvuruları kabul edilecektir.
Bu bağlamda KOP TEYAP 2016 yılı Mali Destek Programı tanıtım toplantısı İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya İl Müdür Yardımcıları Baran Yavuz Yürekli, Abdullah Kaya, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İbrahim Erkol, Sarıveliler İlçe Müdürü Kamil Küçük, Karaman Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Yeşiltaş, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve İl Müdürlüğümüz personeli katıldı.
Kop İdaresi Başkanlığı KOP TEYAP Proje Koordinatörü Mühendis Mevlüt Vanoğlu ve konu uzmanlarınca 2016 Yılı Mali Destek Programı tanıtımı yapılarak proje yazımında dikkat edilecek hususlar hakkında bilgiler verildi. KOP Tarımsal Eğitim ve Yayım(TEYAP) 2016 Yılı Mali Destek Programı kapsamında Başvuru Rehberinde belirtilen konu başlıklarında desteklenmesi talep edilen projelere ilişkin başvurular 22 Temmuz 2016 Cuma Günü mesai bitimine kadar KOP İdaresi Başkanlığına yapılacak olup, ayrıntılı bilgi için http://kopteyap.kop.gov.tr internet adresi ziyaret edilebilir.
Program katılımcılardan gelen soruların cevaplanması ve TEYAP eğitimlerine katılanlara Katılım Sertifikası verilmesi ile sona erdi.

Son Güncelleme: 27.05.2016 16:37
Yorumlar