banner464

Kütüphaneler Haftası Kutlanıyor

Bu Yıl 52. si Düzenlenen Kütüphaneler Haftası programı düzenlendi.

Kütüphaneler Haftası Kutlanıyor

Bu Yıl 52. si Düzenlenen Kütüphaneler Haftası programı düzenlendi.

29 Mart 2016 Salı 10:32
513 Okunma
Kütüphaneler Haftası Kutlanıyor

Yunus Emre Konferans Salonunda gerçekleştirilen kutlama programına; Vali Murat Koca ve eşi hanımefendi Vildan Koca, Vali Yardımcıları Erkan Karahan ve Mehmet Uğur Arslan, İl Kültür Turizm Müdür Vekili Adem Akçay, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adile Uyar, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
İl Kültür ve Turizm Müdür V. Adem Akçay’ın yaptığı konuşmanın ardından, 2015 yılı içerisinde İl Halk Kütüphanesinden, Kayserilioğlu İl Halk Kütüphanesinden ve Ahmet Altınay Çocuk Kütüphanesinden en çok kitap okuyan okuyuculara, Vali Koca ve protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. Programa, farklı okullardan gelen öğrencilerin şiir ve müzik dinletisiyle devam edildi. Minik öğrencilerin okudukları şiirleri keyifle dinleyen Vali Koca ve eşi hanımefendi Vildan Koca, öğrencileri tebrik ederek başarılı bir gelecek dileklerinde bulundular.
Programın sonunda açılan kitap sergisini kütüphane sorumlularıyla birlikte gezen Vali Murat Koca, sergide yer alan kitapları inceleyerek öğrencilerle sohbet etti. Ardından çekilen hatıra fotoğrafları ve yapılan ikramlarla program sona erdi.
 

Son Güncelleme: 30.03.2016 09:51
Yorumlar