banner464

Memur Sen'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Karaman Memur Sen İl Yönetimi, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Ak Parti İl Başkanlığı görevine seçilen Kerim Dereli'yi makamında ziyaret etti.

Memur Sen'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Karaman Memur Sen İl Yönetimi, geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Ak Parti İl Başkanlığı görevine seçilen Kerim Dereli'yi makamında ziyaret etti.

17 Nisan 2012 Salı 23:23
1258 Okunma
Memur Sen'den Hayırlı Olsun Ziyareti
Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir ziyarette sivil toplum kuruluşlarının demokratik hayattaki yerine ve önemine dikkat çekerek: "Öncelikle yeni görevinizin ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Allah mahcup etmesin. Siyaset camiasının omuzlarında büyük bir yükün olduğunun farkındayız ve biz Türkiye'de bütün yükü siyasetin çekmemesi gerektiğinin de farkındayız. Ülkemizde demokrasinin güçlenmesinde ve demokratik hayatın sağlıklı işleyişinde herkesin üzerine büyük görevler düşüyor. Biz Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüyüz ve ülkemizde demokratik hayatın işleyişinde, bütün vesayetlerin deşifre olmasında büyük bir yükümüzün olduğunun farkındayız. Bilgiden ve bilinçten yoksun bir şekilde değil, özgüveni yüksek, duyarlı, bilgili ve bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz. Siyaset camiasından da beklentimiz sivil toplum örgütlerinin taleplerinin ve beklentilerinin karşılanması noktasında gayret göstermesidir."dedi.

Ak Parti İl Başkanı Kerim Dereli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: "Yıllardır halkın teveccühüne mazhar olan partimiz samimiyetle yoluna devam ediyor, üzerimize ateşten bir gömlek giydiğimizin farkındayız. Delegelerimizin ve Karaman halkının bizlere güvenini boşa çıkarmamak, ilimizi ve insanımızı daha iyi noktalara taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sivil toplum örgütlerinin ülkemiz için ne kadar büyük öneme sahip olduğunun farkındayız ve Memur-Sen'in bütün süreçlerde akl-ı selim ile hareket ettiğini de yakinen görmekteyiz. Karaman'da da sivil toplum örgütlerinin bilgi ve birikiminden, çözüm önerilerinden istifade edeceğimizi bilmenizi isterim" dedi.
Memur Sen İl Yönetimi akabinde Merkez İlçe Başkanı Celalettin Güngörer'i de makamında ziyaret etti.

Son Güncelleme: 18.04.2012 02:40
Yorumlar