banner464

ÖDÜLLÜ LOGO TASARIM YARIŞMASI

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği’nin (UNİKOP) yeni logosu, bölgenin kadim tarihi ile modern geleceğini buluşturacak.

ÖDÜLLÜ LOGO TASARIM YARIŞMASI

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği’nin (UNİKOP) yeni logosu, bölgenin kadim tarihi ile modern geleceğini buluşturacak.

18 Şubat 2016 Perşembe 11:22
615 Okunma
ÖDÜLLÜ LOGO TASARIM YARIŞMASI

Eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve toplumsal hizmet gibi alanlarda Aksaray, Karaman, Konya ve Niğde’de bulunan devlet üniversiteleri ile özel üniversitelerin bir araya gelmesi ile kurulan UNİKOP, kuruluş amacı ve vizyonuyla Türkiye genelinde örnek bir yapılanma olarak dikkatleri üzerine çekerken, dinamik yapısını yeni logosu ile güçlendiriyor.
 
Ödüllü Logo Tasarım Yarışması
Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nın koordinasyonuyla KOP Bölgesi’ndeki Selçuk Üniversitesi, Niğde Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, Mevlana Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi’nin bir araya gelmesiyle kurulan UNİKOP kurumsal kimliğini en doğru şekilde anlatacak ve temsil edecek özgün logo için ödüllü tasarım yarışması düzenledi. Birliğin kuruluş amacını yansıtacak, akılda kalıcı, işlevsel ve kolay kullanım imkânı sağlayacak yeni logoda KOP Bölgesi kimliğinin de ön plana çıkarılması amaçlanıyor. 

Yarışma için KOP’lu olmak yeter
UNİKOP üyesi olan üniversitelerde okuyan veya mezun olan öğrenciler ile üniversite personelinin katılabileceği yarışmada her katılımcı en fazla üç eserle başvuru yapabilecek. 15 Mart 2016 Salı günü mesai bitimine kadar son başvurunun yapılabileceği logo yarışmasının sonuçları ise 1 Nisan 2016 Cuma günü açıklanacak.
Ödüllü logo tasarım yarışmasına katılmak isteyen adaylar detayları www.unikop.org ve www.kop.gov.tr adreslerinden öğrenebilirler.

YARIŞMA ŞARTNAMESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Son Güncelleme: 19.02.2016 10:56
Yorumlar