banner464

Rektör Adayından Darbe Kalkışmasına Çok Sert Tepki

KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin’den Darbe Kalkışmasına Çok Sert Tepki

Rektör Adayından Darbe Kalkışmasına Çok Sert Tepki

KMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin’den Darbe Kalkışmasına Çok Sert Tepki

18 Temmuz 2016 Pazartesi 09:24
531 Okunma
Rektör Adayından Darbe Kalkışmasına Çok Sert Tepki

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin, 15 Temmuz 2016 Cuma akşamı meydana gelen darbe girişimi hakkında bir yazı yayınladı.

Rektör Adayı Prof. Dr. Ali Şahin, yazısında şu açıklamalara yer verdi;

“15 Temmuz 2016 Cuma akşamı itibari ile gece boyu sabaha kadar, Türkiye Cumhuriyetinin diğer kurumlarında ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde de çöreklenmiş olan bir grup azınlık anarşist ve/veya terörist Yüce Meclisimizi bombalamış Türk Halkının üzerinden tankları geçirmiş ve silahlarını yine Türk Halkına doğrultarak ateşlemekten çekinmemiştir. Bu azınlık silahlı güç mutlak bir anarşist ve/veya terörist güçten başka bir şey olarak tanımlanamaz. İşte bu güce karşı, Allah’ın inayeti ve Türkiye Cumhuriyeti Başkomutanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde halkımız meydanları doldurmuş ve bunlar şu anda inlerine çekilmiş görünmektedirler. Bir kısmı hatta kamuflaj amacıyla meydanlarda yanımıza kadar yaklaşmış olabilirler, hiçbir zaman gaflete düşülmemeli, müteyakkız, mütedebbir,  mütevekkil ve halim bir güç olan Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, hadleri bildirilinceye kadar bütün vatandaşlarımızı duyarlılığa ve müteyakkız olarak, uyumadan gecesini gündüzüne katarak canhıraş ve çoluk-çocuk mücadeleye davet ediyorum.

Sözüm ona 19-21 yaşında masum emir eri Mehmetçik olarak sunulanları:  Yüce Meclisi bombalayan, Türk Vatandaşlarını tankla ezen, eline düşmana yöneltmesi için emanet edilmiş silahlarını yine Türk Vatandaşlarına doğrultup ateşlemiş anarşist ve/veya teröristleri kimse masum gösteremez. Haydi komutan emretti çıktın, haydi Boğaziçi Köprüsünün geçişini kapattın fakat vur emrini nasıl tuttun nasıl? Kanunsuz emir diye bir şey duymadın mı? Haydi, duymadın “Komutanım ben Türk Vatandaşına ateş edemem, işte alnım açık vurun” deme şerefi ve şehadeti yok mu?

Şerfsizlere karşı yaşasın “ŞEREF ve ŞEHADET”.

Layıkına muhabbet beslememek, müstehakkına da husumet duymamak anarşiyi doğurur der Hz Mevlana.

Bunlar yaşları ne olursa olsun Mehmetçik (Küçük bir Muhammed) olamaz, o ne büyük bir ünvan olup TSK'nın temelidir, bunlar ise teröristtir terörist; Türk Vatandaşının üzerinden tank geçiren, ona kurşun sıkan, Yüce Meclisi bombalayan.

Bugün safların tefrik günüdür tefrik.

Anarşisti destekleyen anarşisttir.

Bu memleketin sevdalısı hiç kimse Mehmetçiğe toz kondurmaz.

Dün akşam Valimiz, Emniyet Müdürümüz ve nezaket timsali Mehmetçiğin Karaman Garnizon Komutanı ile beraber çay içtim.

Bu milletin tepkisi başka kurumlarda olduğu gibi TSK içinde de çöreklenmiş bir gurup azınlık terörist ve/veya anarşiste karşıdır.

 Haçlı-sever hâini, sahtekârı dışladı,
«Haşhaşi»ye «Mehmetçik» demedi Anadolu'm!
 Kazan kaldıranları, hilesinde haşladı,
«Darbe-i maklûbeyi yemedi Anadolu'm!» (1437) TÂLÎ

DEMOKRASİ BAYRAMIMIZ HAYIRLI OLSUN!

Allaha emanet olunuz.”

Son Güncelleme: 18.07.2016 09:29
Yorumlar