banner464

Sağlık-Sen Karaman'dan Basın Açıklaması

Sağlık-Sen Karaman'dan Basın Açıklaması

Sağlık-Sen Karaman'dan Basın Açıklaması

Sağlık-Sen Karaman'dan Basın Açıklaması

11 Temmuz 2012 Çarşamba 17:16
2464 Okunma
Sağlık-Sen Karaman'dan Basın Açıklaması

Türkiye genelinde yetkili sendika olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının tek adresi Sağlık-Sen’in, Karaman Şubesi olarak, ilimizde de 2012 yılı sayımlarına göre yetkiyi almış bulunmaktayız.
Gücünü milletinden ve üyelerinden alan, haksızlığın karşısında haklının sesi olan Sağlık-Sen’in ‘Genel Yetkisi’ne ilimizde de yetkili sendika olarak katkı verecek olmanın gururunu yaşıyoruz. 
Yaptığı sendikal çalışma ve atılımlarıyla kısa bir zamanda sendikal arenada nitelikli bir marka ve güçlü bir isim olan Sağlık-Sen ailesinin ferdi olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz.
Sağlık-Sen’li olmak; ideolojik saplantılardan uzak,  hizmet sendikacılığından yana olmak demektir..
Sağlık-Sen’li olmak; insanı merkeze almak demektir..
Sağlık-Sen’li olmak; ülkemizdeki büyük değişime de toplumsal sorumluluk bilinci içinde katkı sunarken, ilke ve erdemlerinden asla taviz vermemek demektir.. Değiştirirken, değişmemektir..
Sağlık-Sen’li olmak; millet olarak büyük ülke hayaline ve çalışanların refah seviyesinin yükseltilmesi amaç ve hedefine ulaşmak için varlığını ortaya koymak demektir..
Sağlık-Sen’li olmak; sorumluluk ve zorunluluk hissi taşıyarak, büyük  hak mücadelesi ve alın teri hareketinin içinde yer almak demektir..
Sağlık-Sen’li olmak; sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarına öneri, rapor, program ve ar-ge çalışmalarıyla çözüm aramak ve çare olmaktır..
Sağlık-Sen’li olmak; Türkiye'nin topyekün kalkınmasına, gelişmesine tüm benliğiyle, söylem ve eylem birliğiyle destek vermek demektir.. 
Sağlık-Sen’li olmak; üreten, ürettiğini paylaşan, olmaktır..
Sağlık-Sen’li olmak; zor zamanlarda konuşmak demektir..
Sağlık-Sen’li olmak; haksızlığa boyun eğmemek, tertemiz bir alın ve yürekle karşısında durmaktır..
Sağlık-Sen’li olmak; Türkiyeli olmak…
Sağlık-Sen; Türkiye demektir.. 
Bu vesileyle, aktif çalışmalarımızda yolumuza ışık tutarak, başarılı çalışmalarıyla bizlere ilham veren başta Sağlık-Sen Genel Başkanımız Metin Memiş ve değerli genel merkez yönetim kurulu üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.
Sağlık ve Sosyal hizmet Çalışanlarımızın hak ve taleplerinin mücadelesi yolunda, yılmadan, yorulmadan yürüyerek yetki hedefine ulaşan şube yönetim kurulu üyelerimize, İlçe ve işyeri temsilcilerimize, her zaman yanlarında olduğumuz ve yanımızda olan vefakâr üyelerimize teşekkür ediyoruz. 
Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu’nda Sağlık-Sen ilkeli, kararlı ve asil duruşun tek adresi Sağlık-Sen her geçen gün daha da büyümeye ve yetkisini daim kılmaya devam edecektir. 
Sağlık-Sen olarak,  içinde yer aldığımız Memur-Sen’in tüm teşkilatları ve üyeleriyle birlikte omuz omuza dünden bugüne verdiğimiz mücadele sonucunda kamu çalışanlarına armağan ettiğimiz ‘toplu sözleşme hakkı’ gibi bundan sonra da sendikal hedeflerimizden asla taviz vermeyecek ve var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 
 “Toplu Sözleşme eserimiz” grev ve siyaset hakkı hedefimizdir”, En derin Saygılarımızla… Son Güncelleme: 11.07.2012 17:21
Yorumlar