banner860

banner877

banner880

banner590

banner881

Son Dakika
banner722

Savunma hakkımızı avukatlar temsil ediyor

Ülkemizde ve dünyada her türlü hukuki sorunlara çözüm olması noktasında bireylerin savunma haklarını avukatlık mesleğini icra eden bireyler üstlenmektedir.

GÜNDEM 29.05.2021, 16:55
39
Savunma hakkımızı avukatlar temsil ediyor
banner762

Ülkemizde ve dünyada her türlü hukuki sorunlara çözüm olması noktasında bireylerin savunma haklarını avukatlık mesleğini icra eden bireyler üstlenmektedir. Bu bireyler her türlü muhalefete karşı kişilerin ve kurumların hukuki anlamda hazır durumda olmasını sağlamaktadır. Ankara merkezli hukuki faaliyetler yürüten Tahancı Hukuk Bürosu ve Tahancı hukukçu ekibi her türlü sorunu çözüme ulaştırma noktasında son derece uzmandır. Bu nedenle Ankara’da işlerin takibi ve çözümü için en çok tercih edilen kurumlar arasında yer almaktadır. Öte yandan iş hukuku avukatı Ankara işlemleri için de Tahancı hukuk bürosu tercih edilmektedir. Gerek ceza gerek idare gerek aile gerekse de iş hukuku alanında olsun Tahancı Hukuk Bürosu sen derece yetkinidir.

Savunma hakkı anayasal bir hak

Bireylerin toplumsal yaşam içerisinde veya aile yaşamı içerisinde hukuki anlamda çözüme ulaştıramadığı sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlarda hem devlete ve mahkemelere karşı hem de diğer bireylere veya kurumlara kaşı kişinin haklarını savunması gerekmektedir. Bu hem bir hak hem de bir ihtiyaçtır. Müvekkillerinin her türlü sorununa empati duygusu başta olmak üzere büyük bir fedakarlıkla çözüm üreten Tahancı Hukuk Bürosu, alanında en başarılı avukatları istihdam etmektedir. Bu nedenle de ülke genelince ve Ankara’da birçok başarılı neticeye imza atmıştır. Tahancı Hukuk Bürosu hukuki uyuşmazlıkların en kısa sürece ve en olumlu şekilde neticelenmesi için donanımlı bir şekilde çalışmaktadır.

Kaynak: https://www.tahanci.av.tr/faaliyet-alanlari/is-hukuku-davasi-mahkemesi-avukati-ankara/

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:20
Öğle 12:54
İkindi 16:45
Akşam 20:18
Yatsı 21:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@