“Flora Biyolojik Koruma Sistemleri” ana sponsorluğunda, Aslan Yapım Medya kurucu ortakları Ergin Akarsu ve Ömer Soytürk’ün organizatörlüğünde, cumhuriyetimizin 100. yılına özel hazırlanan “100.Yıl Ekonomi ve Proje Ödülleri Töreni” iş, sanat, siyaset, medya ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi.

“Buket Aydın” ve “Tayyar Işıksaçan”ın sunuculuğunda gerçekleşen törende, sektöründe fark yaratan ve başarılı projeleriyle isminden söz ettirmiş kişiler ödüllerle taçlandırıldı.

The Greend Park ve Hotel Kongre Merkezinde düzenlenen 100.Yıl Ekonomi ve Proje ödülleri töreninde sürdürülebilir ve yenilikçi projeleri ile toplumun ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Güneyyurt Belediyesi, daha yaşanabilir bir çevre yaratmak ve vatandaşlarına daha kaliteli hizmet sunmak için yaptığı çalışmalarla 400 belde belediye içerisinden yılın en başarılı belde belediyeciliği ödülüne layık görüldü.

Güneyyurt Belediyesi adına ödülü Belediye Başkanı Ahmet Arı aldı.

Ödül töreninde Reel Çağla, Ayşen Birgör, Dada Velet, Süreyya Ayvazova, Tuğba Ünal ve Suadiye, muhteşem şarkılarıyla geceye büyülü bir atmosfer kattı.