Askerlik hayali gerçek oldu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman, 30 Ağustos Zafer Bayramında asker olma hayalini taşıyan Abdülkadir’in hayalini gerçekleştirdi.Abdülkadir, Sultan Şeyhmus Jandarma Karakolu’nda bir...

banner491
Askerlik hayali gerçek oldu
banner567

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman, 30 Ağustos Zafer Bayramında asker olma hayalini taşıyan Abdülkadir’in hayalini gerçekleştirdi.

Abdülkadir, Sultan Şeyhmus Jandarma Karakolu’nda bir günlüğüne asker olmanın mutluluğunu yaşadı. Engelli olduğu için askere gidemeyen ve bu anı sürekli olarak hayalinde yaşayan Abdulkadir, vali eşinin desteği ile 1 gün de olsa hayaline kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Mardin Valisi Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman, “Abdulkadir’in de en büyük dileği asker olmaktı. Biz de bir günde olsa asker olmasına vesile olduğumuz için çok mutlu olduk. Abdülkadir’in hayalini gerçekleştirmekte bize yardımcı olan Bağlıca jandarma komutanımıza ve karakoldaki askerlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590