Başkan Dişli, muhtarları ağırladı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli muhtarları makamında ağırlayarak, sorunlarını dinledi.Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Poyrazlar Mahallesi Muhtarı Suat Kayar, Kayrancık Mahallesi Muhtarı Ercan Çiğdem, Karadavutlu...

banner491
Başkan Dişli, muhtarları ağırladı
banner567

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli muhtarları makamında ağırlayarak, sorunlarını dinledi.

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Poyrazlar Mahallesi Muhtarı Suat Kayar, Kayrancık Mahallesi Muhtarı Ercan Çiğdem, Karadavutlu Mahallesi Muhtarı Harun Ölmez, Kavaklı Orman Mahallesi Muhtarı Selami Avcı, Çamyolu Mahallesi Muhtarı Seyfettin Saat, Karadere Mahallesi Muhtarı Enver Tekin, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek mahalle sorunlarını ve taleplerini ilettiler. Mahallelerde atılan asfalt çalışmaları, spor ve oyun parkları gibi çalışmalar için Başkan Dişli’ye teşekkür eden Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, mahallelerde neredeyse çöp sorununun yok denecek kadar az olmasının da sevindirici olduğunu söyledi.

Muhtar taleplerini tek tek not alan Başkan Dişli, mahalle muhtarlarının halkla devlet arasında köprü görevi gördüğünü ifade ederek, bu sebeple mahallenin sorun ve taleplerinin her zaman öncelikler arasında olduğunu ifade etti. Dişli, mahallelerde SASKİ, SEDAŞ, TELEKOM ve AGDAŞ gibi tüm kurumlarla koordineli çalışıldığını ifade ederek,” Bazı mahallelerde geçici sıkıntılar yaşanabilir ama alt yapısı tamamlanan mahallelerimizi vakit kaybetmeden asfaltlıyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590