Eşi tarafından terk edilen kadın kaymakamdan yardım istedi

Muş’un Varto ilçesinde kocası tarafından terk edilen kadın, Kaymakam Mehmet Nuri Çetin’den çocukları için yardım talebinde bulundu.İlçeye bağlı Hürriyet Mahallesi’nde ikamet eden ve 11 yıl önce eşi tarafından terk edilen Sakine Şahin...

banner491
Eşi tarafından terk edilen kadın kaymakamdan yardım istedi
banner567

Muş’un Varto ilçesinde kocası tarafından terk edilen kadın, Kaymakam Mehmet Nuri Çetin’den çocukları için yardım talebinde bulundu.

İlçeye bağlı Hürriyet Mahallesi’nde ikamet eden ve 11 yıl önce eşi tarafından terk edilen Sakine Şahin (50), çocuklarının eğitimi için Kaymakam Çetin’den yardım istedi. 5 kız çocuğunun olduğunu ifade eden Şahin, “Çocuklarımın eğitimlerini sağlamam için bana destek olun. Maddi durumumuz olmadığı için Kurban Bayramı’nda bayramlık dahi alamadık. Bizlere yardımcı olun” dedi.

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin ise "Bu durumda bulunan vatandaşlarımızın gerekli tespitlerini yaptıktan sonra kendisine gerekli yardımı sağlayacağız. Şahin’in yardım alması yönünde gerekli işlemlerin yapılması için elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Devlet olarak her zaman yardım elimizi vatandaşımıza uzatmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590