banner597

Kars Emniyeti 500 fidanı toprakla buluşturdu

Kars İl Emniyet Müdürlüğü’nce, oluşturulan hatıra ormanına fidan dikildi.Kars İl Emniyet Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Paşaçayır Mahallesi’nde oluşturulan hatıra ormanına yaklaşık 500 çam fidanı dikimi yaptı.Kars...

banner491
Kars Emniyeti 500 fidanı toprakla buluşturdu
banner567

Kars İl Emniyet Müdürlüğü’nce, oluşturulan hatıra ormanına fidan dikildi.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Paşaçayır Mahallesi’nde oluşturulan hatıra ormanına yaklaşık 500 çam fidanı dikimi yaptı.

Kars Valisi Rahmi Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Biliyorsunuz 1 milyon fidanı toprakla buluşturmayı hedeflemiştik. Baharda bir etkinlik yaptık, Çıldır Gölü’nün etrafını ağaçlandırdık. Ve bu yıl boyu da devam etti. Sonbaharda da benzer dikimler yapılabiliyor. Orman İşletme Müdürlüğü bu konuda çalışmalarını devam ettiriyor. Hedefimize ulaştık, 1 milyon civarında ağacı toprakla buluşturduk. Emniyet Müdürlüğümüzün bir faaliyeti var. Bayram münasebetiyle Toplum Destekli Polisliğin uygulaması sonucu 500 fidanı toprakla buluşturduk, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından "Cumhuriyet Polis Fidanları Etkinliği" etkinliği çerçevesinde Vali Rahmi Doğan, Belediye Başkan Vekili Tahsin Güngören, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mükremin Özkan Arslan, Başkonsolos Nuru Guliyev, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, fidan dikti, dikilen fidanlara can suyu verdi.

Emniyet Müdürlüğü personelinin de birer fidan diktiği etkinlikte, 500 çam fidanı toprakla buluşturuldu. Programın ardından bir de hatıra fotoğrafı çektirildi.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590