Kaymakam Çelik: Bayrağımız ve vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmetlerimize devam edeceğiz

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 5 mahalle muhtarı ve 35 köy muhtarı, Kaymakam Musa Kazım Çelik başkanlığında Altıntaş ilçesi Saraycık köyünde yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.Toplantıya Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım...

banner491
Kaymakam Çelik: Bayrağımız ve vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmetlerimize devam edeceğiz
banner567

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde 5 mahalle muhtarı ve 35 köy muhtarı, Kaymakam Musa Kazım Çelik başkanlığında Altıntaş ilçesi Saraycık köyünde yapılan kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Emrah Ataselim, Emniyet Amiri Sıracettin Karakaya ve daire amirleri katıldı.

Toplantıda yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler veren Kaymakam Çelik, ’’2017 KÖYDES programı kapsamında, programda olan yollarımızı, içme suyu depolarımızı ve içme suyu sondaj çalışmalarımızı tamamladık. Köylerimize olan yatırımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Gelen bütçe ve imkanlar ölçüsünde köylülerimizin yaşam kalitesini artırmak için elimizden gelenin en iyisini tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte yapmaya çalışıyoruz. Halka hizmet, Hakka hizmettir şiarıyla inşaallah ülkemiz, bayrağımız ve vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmetlerimize devam edeceğiz,’’diye konuştu.

Toplantıya katılan tüm muhtarlar köylerde var olan sorunları ilçe Kaymakamı Musa Kazım Çelik ve ilgili daire amirleriyle istişare ettiler. (YD - EFE)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590