Mahalle ve köy muhtarlarından Başkan Yağcı’ya destek ziyareti

Bilecik mahalle ve köy muhtarlarından oluşan heyet, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarların olduğu heyet, bir basın yayın organında çıkan habere ilişkin...

banner491
Mahalle ve köy muhtarlarından Başkan Yağcı’ya destek ziyareti
banner567

Bilecik mahalle ve köy muhtarlarından oluşan heyet, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarların olduğu heyet, bir basın yayın organında çıkan habere ilişkin duydukları rahatsızlığı belirterek, her zaman Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yanında yer aldıklarını kaydetti.

Bilecik Belediyesi olarak, vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Selim Yağcı, “Öncelikle bu ziyaretiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum. Haberlerde denildiği gibi bir şey ancak bir deli bir taş atar, kırk kişi çıkarmak için uğraşıyor. Kamuoyunun gündemine böyle şeyler getiriyorlar. Tabi ki başka amaçlar ile belki de canları da öyle istediği için böyle davranıyorlar. Allah’a çok şükürler olsun dün olduğu gibi bugün de memleketimize hizmet ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu polemik ve bunun gibi şeyler hızımızı ve çalışma azmimizi azaltamaz. Abdestimizden şüphemiz yok. Yani devletimize ve milletimize bağlılığımız noktasında hiçbir şüphemiz yok. Hükümetimiz ve devletimizle bir uyum içinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Anlamsız ve nereden, nasıl çıktığı da belli olmayan haberler. Kıyıda köşedeki bir haberle buradaki bir basın mensubu, kendine vazife edinmiş ve haber yapmış. Bizler hep birlikte Bilecik’imizde daha çok güzel işler başaracağız birlik ve beraberlik içinde. Yapacağımız çok iş var. Enerjimiz ile tecrübemiz ile daha şehrimiz için yapacağımız çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

’’Hepimiz Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın yanındayız’’

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar; ’’Muhtarlar olarak Belediye Başkanımız Selim Yağcı’yı ziyaret etmek istedik. Köy ve mahalle muhtarları olarak sonuna kadar Belediye Başkanımızın yanınızda olduğumuzu belirtmek amacıyla buradayız. Biz de herkes gibi bu haberlere inanmıyoruz ve mahal vermedik. Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590