banner647

Odunpazarı’nda parklar yenileniyor

Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklarda bakım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.Belediye ekipleri, Gökmeydan Mahallesi’nde bulunan Gökhan Özbek Parkı ve Emek Mahallesi’nde bulunan Şehit...

banner491
Odunpazarı’nda parklar yenileniyor
banner567

Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklarda bakım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye ekipleri, Gökmeydan Mahallesi’nde bulunan Gökhan Özbek Parkı ve Emek Mahallesi’nde bulunan Şehit Doğan Kökbudak Parkı’nda bakım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları kapsamında parkların ıslah çalışmaları yapıldı. Fitness aletleri, bank ve çöp kutuları yenilenen parklara yeni kent mobilyaları da koyuldu. 900 metre karelik alana sahip Gökhan Özbek ve bin 900 metre kare alana sahip olan Şehit Doğan Kökbudak Parkı’nın sert zeminleri yenilenirken çim alanları da yeniden ekildi. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Odunpazarı bölgesinde sorunlu ve bakımsız hiçbir park kalmayacağını belirterek, parklarda yenileme ve bakım çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590