Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali ’’İstanbul’dan İnsan Manzaraları’’ adlı oyun ile başlıyor

Bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali, ’’İstanbul’dan İnsan Manzaraları’’ adlı oyun ile perdeleri aralıyor.12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali Bilecik Şehir Tiyatroları oyuncuları tarafından...

banner491
Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali ’’İstanbul’dan İnsan Manzaraları’’ adlı oyun ile başlıyor
banner567

Bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali, ’’İstanbul’dan İnsan Manzaraları’’ adlı oyun ile perdeleri aralıyor.

12. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali Bilecik Şehir Tiyatroları oyuncuları tarafından sahnelenecek olan ’’İstanbul’dan İnsan Manzaraları’’ adlı oyun ile açılırken, oyun tiyatro severlere ücretsiz sunulacak. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın ’’Sanata, sanatçıya ve sanatsevere saygılarımla’’ düşüncesiyle geçtiğimiz yıl temellerini attığı Bilecik Şehir Tiyatrosunun bu yıl meyvelerini verdiğini belirterek, "Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde, 17 Kasım Cuma günü saat: 20:00’de sahnelenecek olan ve şehrin kültür ve sanat hayatına renk katan tiyatro oyununa bütün vatandaşları davet ediyoruz" ifadelerin yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590