banner636

Yerel yöneticiler Gönüllülük Haftası’nda gönüllülük yapıyor

İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, “TEGV Gönüllülük Haftası Etkinlikleri” kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Kocaeli Öğrenim Birimi’nde çocuklarla bir araya gelerek gönüllülük yaptı.Türkiye’nin eğitim alanında...

banner491
Yerel yöneticiler Gönüllülük Haftası’nda gönüllülük yapıyor
banner567

İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, “TEGV Gönüllülük Haftası Etkinlikleri” kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Kocaeli Öğrenim Birimi’nde çocuklarla bir araya gelerek gönüllülük yaptı.

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), her yıl kutlanılan 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü sebebiyle Türkiye çapındaki tüm etkinlik noktalarında “TEGV Gönüllülük Haftası Yerel Etkinlikleri” düzendi. Gönüllülük kavramının tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla hafta boyunca yerel yöneticiler, TEGV etkinlik noktalarına gelerek kısa süreli temsili gönüllülük yaparak, gönüllülüğün önemine dikkat çektiler.

Etkinlik kapsamında, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, TEGV’in Kocaeli’de bulunan Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi’nde çocuklarla buluşarak gönüllülük yaptı. Kariyer Söyleşisi, algo dijital etkinliğinde programlama ve kodlama, düşler atölyesi, okuma adasında yaratıcı okuma, eğlenerek fen, eğlenerek matematik, spor ve sanat etkinliklerinden hepsini çocuklar ile birlikte gerçekleştiren Emiroğlu, gönüllülük ile ilgili farkındalık yaratılması ve gönüllü faaliyetlere katılımın artması yönünde önemli bir adım atmış oldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590