Ekonomi Haberleri

ekonomi haberleri ve güncel ekonomi gelişmeleri, ekonomi ile ilgili tüm video, ekonomi fotoğrafları ve ekonomi haberleri Karaman Gündem - Karaman Haber sitemizde


EKONOMİ

"Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Cari Açığı Yüzde 2,5'in Altına Çekerek Rezerv Birikimi Sağlayacağız"

EKONOMİ

Mart ayı enflasyon rakamları Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklandı.

EKONOMİ

ABD merkezli bankacılık devi Goldman Sachs, Türkiye'nin 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası ekonomik durumuna yönelik ilk değerlendirmesini yayınladı.

Güncel

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya üzerinden ekonomiye ilişkin önemli mesajlar paylaştı.

EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Mart ayı Para Politikası Kurulu toplantısında beklenmeyen bir karar alarak politika faizini artırdı.

EKONOMİ

Brent petrol fiyatlarının 86 doları aşması ve dövizdeki değişiklikler, vatandaşların benzin ve motorin fiyatlarını yakından takip etmesine neden oluyor.

YEREL

Döviz kurlarındaki dalgalanmaların etkisiyle ülke genelinde olduğu gibi Karaman’da da vatandaşlar yatırımlarında güvenilir liman arıyor.

EKONOMİ

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından açıklanan haftalık para ve banka istatistiklerine göre, 8 Mart itibarıyla Merkez Bankası brüt döviz...

EKONOMİ

Dolar kuru son günlerde hızlı bir yükseliş trendi izleyerek tarihi bir eşiği daha aştı. 32 TL'yi gören doların ardından Hazine...

YEREL

Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, Ermenek ilçesinde köy muhtarları ile bir araya gelerek, yapılan yatırımları inceledi ve sorunları dinledi.

EKONOMİ

İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırılar Karaman’ın 105 ülkeye yaptığı ihracatı düşürdü.