Yerel seçim Haberleri

yerel seçim haberleri ve güncel yerel seçim gelişmeleri, yerel seçim ile ilgili tüm video, yerel seçim fotoğrafları ve yerel seçim haberleri Karaman Gündem - Karaman Haber sitemizde


SİYASET

Akçaşehir Belediye Başkanı Soner Yeşildaş, bugün Karaman Adliyesinde düzenlenen törenle mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

GENEL

DEM Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Zeydan'ın memnu hakkının Adalet Bakanlığı tarafından geri alınması sonrasında, Van İl Seçim...

YEREL

AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, yerel seçimlerin ardından açıklamada bulundu.

YEREL

Şeyh Şamil Mahallesi'nde gerçekleşen muhtarlık seçimlerinde Hüseyin Özdal, ikinci kez sandık başına gitti.

EKONOMİ

ABD merkezli bankacılık devi Goldman Sachs, Türkiye'nin 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası ekonomik durumuna yönelik ilk değerlendirmesini yayınladı.

Güncel

Türkiye'de 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin kesin olmayan sonuçlar netlik kazanıyor.

Güncel

Türk halkı, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde tercihini belirledi ve 61 milyondan fazla seçmen, yaklaşık 208 bin sandıkta oy kullandı.

YEREL

Karaman Meydanlara Sığmadı İftara Katılan Muhteşem Kalabalığın Coşkusu Görmeye Değerdi.

Güncel

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek seçimlere ilişkin olarak yapılan hazırlıklar hakkında açıklamalarda bulundu.

SİYASET
Güncel

Türkiye'de seçimlerde oy kullanma zorunluluğu bulunmaktadır ve bu zorunluluğa uymayanlar için belirli cezalar öngörülmektedir.

YEREL

Arkadaşlar gördüğünüz gibi belediyeye hemen 100 metre mesafedeyiz, bu alana girdiğinizde sanki bir harabe şehre girmiş gibi oluyorsunuz.