Asp Müdürü Bildirici’den Eş Başkanlara Ziyaret

Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici, Hakkari Belediyesi eş başkanları Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.Elazığlı olan ve Hakkari’de 5 aydır göreve başlayan ASP Hakkari İl...

banner491
Asp Müdürü Bildirici’den Eş Başkanlara Ziyaret
banner567
Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici, Hakkari Belediyesi eş başkanları Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Elazığlı olan ve Hakkari’de 5 aydır göreve başlayan ASP Hakkari İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici, kentte yeni olduğunu ve kurumlar ile yeni yeni tanıştığını söyledi. Bu kapsamda eş başkanlar Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi ile tanışmak ve Hakkari Belediyesi ile ortak projeler gerçekleştirmek için eş başkanları ziyaret ettiklerini söyledi.

Bildirici’nin gerçekleştirdiği ziyaretten memnun olduklarını ifade eden eş başkanlar Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi ise, gerçekleşen ziyaretin önemli olduğunu vurgulayarak, Hakkari Belediyesi olarak Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu bir takım projelere destek verip ortaklaşa çalışmalar yürüteceklerini ifade ettiler.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576

banner581