Halk Yeniden Refah Partisine Güveniyor Foto Galeri: Halk Yeniden Refah Partisine Güveniyor

Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden biri olarak görülen 14 mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekilliği seçiminde büyük bir özveriyle çalışan Yeniden Refah Partisinde halkın teveccühü mutlu ediyor.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayı Ahmet Taşkıran ve yönetim ekibi gece gündüz demeden köy, kasaba, ilçe, şehir merkezi, sanayi siteleri, çarşı pazar esnafı demeden çalmadık kapı alınmadık gönül bırakmamaya kararlı.

AHMET TAŞKIRAR: "ZAFER HAKTIR VE YAKINDIR"

En son Gülkaya (Gödet Ağini) Akpınar (Dağa) ve Zengen (Başharman) köylerini ziyaret eden Ahmet Taşkıran ve yönetim ekibi halkın teveccühü karşısında mutluluklarını gizleyemedi. Milli görüş hareketine duyulan özlemi vatandaşların yüzünde gören Taşkıran "Zafer haktı ve Yakındır" diyerek teveccühlerine mazhar olmayı diledi.

Yeniden Refah Partisi gittiği diğer köylerde olduğu gibi Gülkaya, Akpınar ve Zengen köylerinde de sıcak ve samimi bir ortamla karşılandı. Vatandaşların dertlerini ve isteklerini dinleyen Taşkıran özellikle köylerdeki camilerde yaşanan imam sıkıntısının farkında olduğunu söyleyip, en kısa zamanda bu sorunların giderilmesi için üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.