Avcılar Sorunlarını Masaya Yatırdı

Kırıkhan Avcılar Derneği Başkanı Mehmet Öztürk, Doğu Akdeniz Bölgesi’ndeki avcılar ile Kırıkhan’da bir araya gelerek sorunlarını masaya yatırdı.Akdeniz Bölgesi Av Yaban Hayatı Federasyonu Yönetim Kurul Başkanı Ali Servet’in de...

banner491
Avcılar Sorunlarını Masaya Yatırdı
banner567
Kırıkhan Avcılar Derneği Başkanı Mehmet Öztürk, Doğu Akdeniz Bölgesi’ndeki avcılar ile Kırıkhan’da bir araya gelerek sorunlarını masaya yatırdı.

Akdeniz Bölgesi Av Yaban Hayatı Federasyonu Yönetim Kurul Başkanı Ali Servet’in de katıldığı toplantıda Adana Çukurova Av Kulüp Başkanı Eyüp Şilenger, Osmaniye Av Kulüp Başkanı Faruk Doğar, Ceyhan Avcılık ve Atıcılık Başkanı Tevhit Serbay Mustak hazır bulundu.

Toplantıda Akdeniz Bölge Avcılarının sorunları ve çözüm yolları dile getirildi. Federasyon Yönetim Kurulu üyesi Ali Servet, bu konuları ileri bir tarih de dosya halinde bakanlık nezdinde gündeme taşıyacaklarını ve sorunların çözümü için takipçisi olacaklarını belirtti.

Servet, bölge sorunlarını yakinen bildiklerini ve bunlarının çözümü noktasında federasyon yönetim kurul üyeleri ve bölge avcı ve atıcılar başkanlarının desteği ile ellerinden gelen her çabayı sonuna kadar göstereceklerini belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590