Kırmızı-beyazlı kulüpten konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmak adına, ücretsiz olarak planladığımız müsabakamızın taraftarlarımızın yoğun talebi ve ilgisi nedeniyle biletli olarak yapma kararı aldık.  Karşılaşmada elde edilecek tüm gelir, deprem bölgesinde kullanılması amacıyla bağışlanacak.
Karşılaşmanın kâğıt biletleri 20 TL olarak belirlenmiş olup, biletler yarın saat 11.00'den itibaren Kemal Kaynaş Stadyumu gişelerinde satılacaktır. Şehir dışında yaşayıp destek amaçlı bilet satın almak isteyen taraftarlarımız, kulübümüze ait olan banka hesaplarına maç ücretini yatırabilirler. Maç biletlerinin ücreti 20 TL olup, açıklama kısmına “hatıra bileti” yazmaları gerekmektedir.

Müsabakaların tribün gelirlerinin tamamı depremzede vatandaşlarımıza bağışlanacak. Depremzede vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek adına taraftarlarımızdan hazırlık müsabakalarımıza büyük ilgi göstermesini temenni ediyoruz.

Afetin ilk anından itibaren gayret ve fedakârlıkla afetzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için çaba gösteren başta Karaman Valimiz olmak üzere değerli Karaman Halkımıza da teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz" denildi.

Karaman Futbol Kulübü
Türkiye Vakıflar Bankası İban No: TR 52 0001 5001 5800 7315 1680 64