Huzurevi Sakinleri İftarda Bir Araya Geldi Foto Galeri: Huzurevi Sakinleri İftarda Bir Araya Geldi

Her sene Ramazan ayının ilk iftarında aynı sofrada bir araya gelen misafirleri sofralarında ağırlamanın onurunu yaşadıklarını belirten Lezzen Restaurant işletmecileri Abdullah Toksöz ve Elvan Sümer, “Bugün sizleri işletmemizde misafir etmek sizlerle birlikte olmak istedik. Bizleri kırmayıp davetimize icap ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ramazan ayı bizlere, sizlere, ülkemize hayır ve bereket getirsin. Yaptığımız iftarların beraberliğimize sağlıklı yaşamamıza vesile olması temennisiyle Ramazanın Ramazan’ın coşkusunu paylaşacağımız nice güzel iftar sofralarımız olsun. Ayağınıza sağlık” dediler.

Programın hazırlanmasında emeği olan herkese teşekkür eden Karaman Dursun Fakih Huzurevi sakinleri yapılan duanın ardından yine huzurevi sakini Ali Osman amca tarafından çalınan ve söylenen türküye eşlik ettiler.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı tarafından gönderilen Pest Elma paketlerini alan misafirler Başkan Kalaycı’ya bu jesti nedeniyle teşekkür etti.

Yemek programında huzurevi sakinlerinin ilk iftar sofrasına Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Selahaddin Pekoğlu, Karaman Fırıncılar, Pastacılar, Lokantacılar Odası Başkanı Aladdin Divleli, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu ve Anadolu Basın Birliği Başkanı Medeni Yavuzaslan da katıldı.