Beşir Derneği Karaman Temsilcisi Osman Yaşar Işıklı, “Bu kampanya deprem felaketi nedeni ile bölgemizde misafir veya ikamet edilen aileler için daha bu yıl daha bir anlamlı olacak. Dünyanın en büyük afetine maruz kalmış aileler için dünyanın en büyük iftar sofralarını oluşturmak istiyoruz.” diye konuştu.

“PİŞİRDİĞİNİZ İFTAR YEMEKLERİNDEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE İKRAM EDEBİLİRSİNİZ”

Işıklı, “Sıcak bir tas çorba, sevgiyle pişirilmiş yemek, hamuru iyilikle yoğrulmuş ekmek, paylaştıkça çoğalan iftar sevinci ve etrafa yayılan Ramazan bereketi. “Bir Kap Bir Kalp” kampanyamız ile siz de bu Ramazan; pişirdiğiniz iftar yemeklerinden ihtiyaç sahiplerine ikram edebilirsiniz” dedi.

PROJEYE KATILMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

‘Bir Kap Bir Kalp’ proje formunu doldurun (Formu doldurmak için tıklayın) ve cep telefonunuza gelen onay kodu ile ön kayıt sürecini tamamlayın. Başvurunuz onaylandıktan sonra bulunduğunuz bölgedeki dernek temsilcisi sizinle irtibata geçecek ve kampanya bilgileri ayrıca mail adresinize de gönderilecek. Daha sonra, Beşir Derneği gönüllüleri randevu verdiğiniz günde, iftardan 3 saat önce gelerek hazırladığınız yemekleri alacak ve önceden belirlenmiş yardıma muhtaç ailelere ulaştıracak.