İl Müdürü Hatice Bulut Ermenek İlçe Müdürü Hüseyin Fahri Üstün ile beraber Ermenek Kaymakamı Fatih Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. 
Ermenek İlçe yürütülen tarımsal faaliyetler, yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşmeler sonrasında İl Müdürü Hatice Bulut İlçe Ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanlığı, Ermenek İlçe Tarım ve Müdürlüğü, Montofon Irkı Ari İşletme Tesisi, Günolive Zeytinyağı Fabrikası, Asmaaltı Alabalık Üretim Tesisi, Ermenek Tarım İşletmesini ziyaret etti.
Ermenek İlçesine yapılan ziyarette İl Müdürü Hatice Bulut'a Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ömer Koka, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Raşit Balta, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Ümit Çağlıyan eşlik etti.
Ermenek Ziyareti Kapsamında açıklama yapan İl Müdürü Hatice Bulut, “Taşeli Bölgesi ziyaretlerine ilk olarak Ermenek İlçesinden başladığını, ziyaretlerimiz kapsamında yapılacak olan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunduğu başta İlçe Kaymakamı Sayın Fatih Erdoğan’a, daha sonra ziyarette bulunduğumuz işletmelere misafirperverliklerinden dolayı Teşekkür ediyorum.” Dedi.