İl Müdürü Dr. Adnan Kurşun Sağlık Yatırımlarını İnceledi Foto Galeri: İl Müdürü Dr. Adnan Kurşun Sağlık Yatırımlarını İnceledi

Sağlık Bakanlığının "Hastalığa değil, sağlığa yatırım yapmak" vizyonuyla hareket ettiklerini belirten Kurşun, “Üniversite bölgemizde ve hürriyet mahallemizde hizmete sunacağımız Aile Sağlığı Merkezlerimizin inşa işi oldukça hızlı devam etmektedir. Kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine alacağız. Geçen yıllarda hizmete almış olduğumuz sağlık kompleksimizin içerisinde ki mevcut binamızı ise kreş ve gündüz bakım evi olarak dizayn ederek personellerimizin hizmetine sunacağız. Böylelikle sağlık çalışanlarımızın üzerinde ki kreş yükünü de azaltmış olacağız. Ben yapmakta olduğumuz yatırımlar da emeği geçen herkese halkımız ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Yatırımlarımızın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İncelemeler esnasında Kurşun’a İl Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Cemal Korkmaz ve mühendisler eşlik etti.